آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

هزینه‌ی خرابکاری‌های سری فیلم‌های «سریع و خشن» چه قدر است

1217239 966 2017 04 16 - هزینه‌ی خرابکاری‌های سری فیلم‌های «سریع و خشن» چه قدر است

از زمانی که برای اولین بار، مجموعه فیلم‌های «سریع و خشن» در سال ۲۰۰۱ شروع شد، اتفاقات زیادی برای این مجموعه افتاده است. سریع و خشن از یک فیلم که روی مسابقات خیابانی تمرکز داشت، به فیلم‌های اکشن بزرگی که اصولا شبیه به فیلم‌های ابرقهرمانی است، تبدیل شده است. «دام» و رفقای‌اش فقط رانندگی بهتری پیدا نکرده‌اند، بلکه یاد گرفته‌اند اسلحه روی ماشین‌ها ببندند و از بیخ و بن قوانین فیزیک و جاذبه را زیر پا بگذارند.

قسمت هشتم مجموعه فیلم‌های «سریع و خشن» یعنی The Fate of the Furious امروز اکران شده و به همین مناسبت، آمار و ارقام جالبی از سوی موسسه‌ی Gap Insurance درباره‌ی این مجموعه فیلم‌ها منتشر شده است؛ آماری که به میزان خرابی که این فیلم‌ها وارد کرده‌اند، اشاره می‌کند. میزان صدمات وارد شده در مجموعه فیلم‌های سریع و خشن، بیش از ۵۰۰ میلیون دلار است.

1217241 567 2017 04 16 - هزینه‌ی خرابکاری‌های سری فیلم‌های «سریع و خشن» چه قدر است

در طول هفت فیلم، ۱۶۹ خودروی معمولی خراب شده‌اند در حالی که ۱۴۲ خودرو کاملا نابود شده. صدمات به ساختمان‌ها هم کم نبوده است. ۵۳ ساختمان خراب شده‌اند و قابل تعمیر هستند، اما ۳۱ ساختمان کاملا تخریب شده‌اند.

شخصیت «دکرد شاو»، یعنی کاراکتری که «جیسون استاتهام» نقش‌اش را بر عهده دارد، بیشترین میزان صدمات را وارد کرده است. ۱۸۰ میلیون دلار از خسارت‌های وارد شده به شخصیت جیسون استاتهام باز می‌گردد. با این حال، دار و دسته‌ی دام مجموعا صدمات بیشتری وارد کرده‌اند.

منبع: مجله دیجیکالا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//