آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

هالیوودی های که بیش از استحقاق خود دستمزد گرفتند

51963 635550203164095666 m - هالیوودی های که بیش از استحقاق خود دستمزد گرفتند

کمدین آمریکایی برای دومین سال پیاپی در صدر فهرست سالانه مجله فوربس از بازیگرانی قرار گرفت که بیش از استحقاق خود دستمزد دریافت کرده‌اند. مجله فوربس روز سه‌شنبه فهرست بازیگرانی را که بیش از استحقاق خود دستمزد دریافت کرده‌اند منتشر کرد.

این مجله برای تهیه فهرست سالانه خود میزان دستمزد بازیگران را با میزان فروش و بودجه فیلم‌هایشان مقایسه کرده است. مبنای فهرست، سه فیلم آخر آن‌هاست که به طور گسترده اکران شده‌اند. فیلم‌های انیمیشن در فهرست منظور نشده‌اند.

بر این مبنا، آدام سندلر بر مبنای دستمزدی که برای هر فیلم دریافت کرده، کمترین بازدهی را میان ستاره‌های هالیوود داشته است.

سه فیلم آخر سندلر به ازای هر دلاری که او برای هر فیلم دریافت کرده حدود 3.20 دلار فروخته‌ است. این ارقام حاصل شکست تجاری کمدی‌های اخیر او مانند کمدی رمانتیک “Blended” است که در آن با درو باریمور همبازی است. در فهرست قبلی فوربس، فیلم‌های سندلر به ازای هر دلار دستمزد او 3.40 دلار فروش داشتند.

جانی دپ در این فهرست در رده دوم قرار دارد. متوسط فروش فیلم‌های او در برابر هر دلاری که دریافت کرده 4.10 دلار بوده است. هرچند دپ در بلاک‌باسترهایی مانند مجموعه سینمایی “دزدان دریایی کارائیب” و “آلیس در سرزمین عجایب” بازی کرده است، اما فیلم‌های اخیر او مانند “تعالی” در گیشه شکست خوردند.

بن استیلر با 4.80 دلار نفر سوم فهرست فوربس است. استیلر در سال‌های اخیر قابلیت خود در جذب تماشاگران را ثابت کرده، اما فیلم‌های ناموفقی چون “سرقت برج” و “نگهبان” باعث شده است او نفر سوم فهرست شود.

رایان رینولدز با 4.90 دلار، تام هنکس با 5.20 دلار، ویل فرل با 6.60 دلار، چانینگ تیتم با 6.70 دلار، دنزل واشنگتن با 6.90 دلار، ساندرا بولاک با 9 دلار و بن افلک با 9.37 دلار فهرست 10 نفر اول را کامل می‌کنند.

منبع: هنرآنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //