آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

شما در این لیست با ستاره هایی مواجه می شوید که در ماشین زندگی کرده اند، لباس ساخته شده از گونی سیب زمینی به تن کرده اند،یا برای حمایت از خانواده شان کار سرایداری انجام داده اند.

برخی از بزرگترین و موفق ترین ستاره های هالیوودی آغازی فقیرانه داشته اند. شما در این لیست با ستاره هایی مواجه می شوید که در ماشین زندگی کرده اند، لباس ساخته شده از گونی سیب زمینی به تن کرده اند،یا برای حمایت از خانواده شان کار سرایداری انجام داده اند، ولی اکنون به لطف استعدادهایشان و شاید هم در نتیجه بازی سرنوشت در ناز و نعمت زندگی می کنند.

پدر و مادر «لئوناردو دی کاپریو» زمانی که او تنها یک سال داشت از یکدیگر جدا شدند و او بیشتر در لس آنجلس همراه با مادرش زندگی می کرد. او در محله ای نامناسب زندگی می کرد و شاهد جنایات، سوءاستفاده از مواد مخدر، فحشا و خشونت موجود در آن منطقه بود. این هنرپیشه قدرتمند و محبوب  فوریه 2014 در مصاحبه با «لس آنجلس تایمز» گفته بود: «من در فقر شدید بزرگ شدم».

442942 649 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

«هیلاری سوانک»، هنرپیشه اسکاری فیلم های «پسرها گریه نمی کنند» و «دختر میلیون دلاری»، در کودکی در یک ایستگاه خانه های متحرک در واشینگتن زندگی می کرد. زمانی که او پانزده سال داشت پدر و مادرش از هم جدا شدند و هیلاری و مادرش به لس آنجلس مهاجرت کردند. آنها تا زمانی که مادرش بتواند پول لازم برای اجاره کردن یک خانه را پس انداز کند در ماشین زندگی می کردند.

442943 382 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

پدر و مادر «دمی مور» زمانی که او هنوز به دنیا نیامده بود از یکدیگر جدا شدند و مادر و ناپدری الکلی اش او را در یک تریلر پارک در نیو مکزیکو بزرگ کردند. او تا 14 سالگی بیش از 30 بار جابجا شده بود و در 16 سالگی از مدرسه اخراج شد. سپس به لوس آنجلس رفت تا به دنیای نمایش وارد شود  و موفقیت های پیاپی و جوایز بسیاری به دست بیاورد.

442944 556 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

«جی زی»، رپر معروف و همسر بیانسه، با نام شناسنامه ای «شاون کارتر»، در بروکلین در یک پناهگاه  افراد بی خانمان مملو از مواد مخدر بزرگ شد. او همراه با مادر و سه خواهر و برادرش برای امرار معاش خود سختی های زیادی را تحمل می کردند. این ستاره هیپ هاپ کراک و کوکائین می فروخته و سه بار نیز مورد تیراندازی قرار گرفته است. او برای فرار از جهنمی که هر روز در آن زندگی می کرد به موسیقی روی آورد. او این روزها در لیست پولدارترین ستاره های هیپ هاپ جهان قرار دارد.

442945 741 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

«سارا جسیکا پارکر» یکی از هشت فرزند خانواده ای بسیار فقیر در سینسیناتی اوهایو بود. این ستاره سریال «Sex and the City » سال 2000  در مصاحبه ای به روزنامه «نیویورک تایمز» گفته بود:« من می دانستم که با بقیه بچه ها که غذا می خریدند یا از خانه غذا می آوردند فرق دارم. این یک جور داغ ننگ بود. من تنها کسی نبودم که ناهار مجانی می گرفتم، اما خوب می دانید چه می گویم». او اضافه کرد: « کودکی من مثل داستان های دیکنز بود. یادم است که فقیر بودیم و راهی برای مخفی کردن آن نداشتیم. گاهی اوقات برق نداشتیم،گاهی کریسمس و گاهی جشن تولد نداشتیم، تلفنمان به خاطر بدهی قطع می شد، و ما همه آنقدر بزرگ شده بودیم که متوجه این مسائل بشویم و تلاش پدر و مادرمان برای جمع کردن پول را ببینیم».

442946 879 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

«شانیا تواین»، خواننده محبوب سبک کانتری، کودکی سختی را در اونتاریو کانادا پشت سر گذاشته است. خانواده او آنقر فقیر بودند که حتی غذای کافی برای خوردن نداشتند. حتی برای همراه با مادر و 4 خواهر و برادرش در پناهگاه ویژه افراد بی خانمان زندگی می کردند. گاهی تنها چیزی که برای خوردن داشتند نان و خردل بود و اغلب توانایی خریدن ناهار در مدرسه را نداشتند. او جزئیات مربوط به کودکی خود را در خاطرات خود با عنوان «از این لحظه به بعد» نوشته است.

442947 892 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

«اوپرا وینفری» را حتما می شناسید. این ستاره دنیای شو که این روزها درآمدی نجومی دارد، از زمان تولدش پدر و مادرش را در کنار خود نداشت، پدری در کار نبود و مادرش نوجوانی خدمتکار بود که شش سال اول عمرش او را به تنهایی نزد مادربزرگ مادری اش گذاشت. اوپرا در فقری اسفبار زندگی می کرد. بچه های دیگر لباس های او را که حتی گاهی از گونی سیب زمینی درست شده بود را مورد تمسخر قرار می دادند.

442948 570 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

«جیم کری»، کمدین بی نظیر سینما، در اونتاریو کانادا به دنیا آمد، او در برنامه « Inside The Actor’s Studio » درباره گذشته خود گفت: «پدر من یک موزیسین با درآمدی ثابت برای حمایت از فرزندانش بود، ولی زمانی که شغلش را از دست داد ما از طبقه متوسط رو به پائین به طبقه فقیر تنزل کردیم. زمانی که شغلش را از دست داد همه چیز از هم فروپاشید، ما در یک ون زندگی می کردیم. من در 15 سالگی مدرسه را ترک کردم و شغل سرایداری را شروع کردم تا بتوانم به خانواده ام کمک کنم».

442949 604 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

«امینم » و مادرش مدت زیادی به طور مداوم در حال جابجایی بودند زیرا مادرش نمی توانست در یک کار باقی بماند. آنها نهایتا در یکی از محله های بد دیترویت ساکن شدند، جایی که امینم اغلب توسط بچه های محله و همکلاسی هایش مورد ضرب و شتم قرار می گرفت. اما نمی توان انکار کرد که بخشی از موفقیت امروز خود را مدیون گذشته خویش است، چرا که درونمایه بسیاری از اشعار موفق خود را از گذشته اش الهام گرفته است.

442950 229 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

«جاستین بیبر»  در اونتاریو کانادا به دنیا آمد و مادرش برای اینکه بتواند زندگی او را تامین کند در شغل های متفاوتی به کار مشغول بود. او در خانواده ای با درآمد اندک بزرگ شد. این ستاره جوان موسیقی پاپ در مصاحبه ای در سال 2013 گفت: « من پول نداشتن را تجربه کرده ام و در فقر بزرگ شدم. من ارزش پول را می دانم. وقتی که با مادرم به رستوران می رفتم مجبور بودم به منو نگاه کنم و آب سفارش بدهم، چرا که نوشیدنی های دیگر خیلی گران بودند. من و مادرم یک غذا را با همدیگر تقسیم می کردیم، چونکه پول کافی برای خریدن دو غذا را نداشتیم».

442951 910 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

شیا لابوف در منطقه اکو پارک لوس آنجلس در فقر مطلق بزرگ شد و یکی از تنها کودکان سفید پوست این منطقه بود. این هنرپیشه در مصاحبه ای که سال 2010 با مجله «دیتیلز» داشت گفت: «من حس خیلی بدی نسبت به خودم داشتم. بیشتر اوقات تنها بودم. این خیلی روی آدم اثر می گذارد». او اضافه کرد:« هیچ وقت هیچ کدام از دوستانم به اندازه من فقیر نبودند. یک بار عمویم می خواست من را به فرزند خواندگی بپذیرد، چون والدینم پول کافی برای نگهداری از من را نداشتند و مغرورتر از آن بودند که بخواهند به دنبال غذای رایگان و یا اعانه بروند».

442952 316 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

شان دیدی در یک نوانخانه در هارلم نیویورک به دنیا آمد. پدر مواد فروش او زمانی که دیدی تنها 3 سال داشت مورد تیراندازی قرار گرفت و مرد. این ستاره هیپ هاپ در سال 2006 در برنامه اوپرا گفت:« پدر من یک کلاهبردار بود که مواد مخدر می فروخت. در زمان او این تنها راه برای خروج از هارلم بود- یا باید مواد فروش میشدی و یا بسکتبالیست. در هارلم همه نام خانوادگی من را می شناختند. به من می گفتند که ما پدرت را می شناختیم. عموهایم نیز مواد فروش بودند».

442953 727 - هالیوودی هایی که از فقر به ثروت رسیدند

منبع: برترینها

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //