آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

نیکول کیدمن سال 2014 را سال بدی می داند

218763 - نیکول کیدمن سال 2014 را سال بدی می داند

نیکول کیدمن اقرار کرد سال 2014 هم به عنوان یک بازیگر و هم از بعد شخصی با مرگ پدرش آنتونی کیدمن بر اثر حمله قلبی در ماه آگوست، سال مورد علاقه‌اش نبوده است. کیدمن این حرف‌ها را روز یکشنبه در سیدنی و در پیش‌نمایش استرالیایی فیلم «پدینگتون» مطرح کرد. او گفت: از نظر شخصی خیلی خیلی خیلی سخت بود. خانواده من دچار یک تراژدی بسیار سنگین شد. بنابراین امسال سال مورد علاقه من نیست، اما سعی می‌کنم ناشکر نباشم – من از اینکه زنده هستم خوشحالم.

4117cfhgj462 - نیکول کیدمن سال 2014 را سال بدی می داند

کیدمن گفت بعد از مرگ پدرش زمان بیشتری را در سیدنی و همراه مادر و خواهرش گذراند. او اضافه کرد: ما امسال به عنوان یک خانواده سختی‌های بسیاری کشیدیم. اینکه می‌توانیم از یکدیگر مراقبت کنیم بسیار خوب است.

کیدمن روی پرده بزرگ هم سال چندان موفقی را پشت سر نگذاشته است. فیلم «گریس موناکو» شدیدا با انتقاد روبه رو شد و فیلم «مرد راه‌آهن» در سکوت و بسیار کم مورد تحسین قرار گرفت و «قبل از اینکه به خواب بروم» نیز منتقدان را به دو دسته تقسیم کرده بود و در باکس‌آفیس نمایش قابل قبولی نداشت.

اما با این وجود فیلم «پدینگتون» تا به اینجا هم از نظر منتقدان و هم از نظر فروش اقتصادی بسیار موفق بوده است. خود کیدمن به طبیعت بالا و پایین‌ نه تنها سال 2014 بلکه تمام مسیر زندگی حرفه‌ای‌اش اقرار کرد و گفت: تمام مسیر حرفه‌ای من همیشه پر از بالا و پایین‌ها بوده است. من در رابطه با انتخاب‌هایم شدیدا لحظه‌ای و بدون نقشه از پیش تعیین شده رفتار می‌کنم و خودم هیچ‌وقت انتظار خیلی بالایی ندارم.

کیدمن که در فیلم «پدینگتون» نقش شخصیت منفی را بازی می‌کند توضیح داد چرا این نقش را قبول کرده است. او گفت: من فقط می‌خواستم یک فیلم برای بچه‌هایم بسازم… مدت‌ زیادی بود که فیلمی نساخته بودم که به بینندگان حس خوبی بدهد. در فیلم‌هایی بازی كرده بودم که لحن تیره‌تری داشتند. بنابراین خیلی احساس خوبی است که بالاخره در ساخت فیلمی شرکت داشتم که می‌توان گفت کودکان‌تان را نیز برای تماشای آن بیاورید.

منبع: مهر نیوز

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //