آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

نیکلاس کیج در فیلم تازه خود با الیجا وود همبازی شد

13931102000056 PhotoA - نیکلاس کیج در فیلم تازه خود با الیجا وود همبازی شد

نیکلاس کیج بازیگر ۵۱ ساله سینما در فیلم تازه خود «اعتماد» با الیجا وود هم بازی شده است. کلید فیلم برداری این فیلم روز گذشته زده شد. کل صحنه های «اعتماد» در شهر لاس وگاس فیلم برداری می‌شود. شرکت مستقل فیلم سازی سابان فیلمز تهیه کننده فیلم است. تیم دونفره بنجامین و الکس برور امر کارگردانی این درام دلهره آور را به عهده دارند. این دو برادر فیلم ساز این فیلم را براساس فیلمنامه‌ای از براکستن پاپ و مولی هاسل کارگردانی می‌کنند.

آن ها این فیلم نامه را بازنویسی کرده اند و می گویند در این دوباره نویسی، بر وجه اجتماعی آن افزوده شده است. فیلم نامه اصلی، بیشتر حال و هوایی دلهره آور داشت.در قصه فیلم، کیج و وود در نقش دو پلیس باج گیر ظاهر می‌شوند، که در گشت زنی های خود به دنبال طعمه هایی برای اخاذی و باج گیری هستند. زمانی که آن ها به طور اتفاقی یک پناهگاه پنهان سازمانی ضدجاسوسی را پیدا می کنند، زندگی شان وارد مرحله تازه ای شده و دردسرهای شان هم شروع می‌شود.

آن ها که در ابتدا فکر می کنند طعمه خوبی برای اخاذی پیدا کرده اند، بزودی تلاش سختی را برای فرار و ادامه حیات آغاز می کنند. اما این فرار، شروع مشکلات و دردسرهای شان است. سازندگان فیلم می گویند قصد دارند فساد موجود در بین برخی از اعضای اداره پلیس فدرال را در فیلم خود به نمایش بگذارند، اما تاکید می‌کنند فیلم نامه فیلم، براساس ماجراهای واقعی نوشته نشده است. نیکلاس کیج در حال حاضر فیلم دلهره آور «فراری» را آماده نمایش عمومی دارد. این فیلم با حال و هوای  خود داستان مردی را تعریف می کند که تلاش دارد با گذشته مرموز خود کنار بیاید.

الیجا وود هم مدتی قبل قسمت سوم سه گانه «هابیت» را روی پرده سینماها داشت. این بازیگر جوان در حال حاضر هیچ فیلم تازه ای را آماده نمایش عمومی ندارد.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //