آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

نکاتی درباره «بازی تاج و تخت» که تاکنون نمیدانستید

Battle of the Bastards 39 w700 - نکاتی درباره «بازی تاج و تخت» که تاکنون نمیدانستید

طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» پیگیرترین طرفداران این روزهای دنیای سرگرمی هستند. طوری که این روزها حتی کوچکترین اطلاعات و جزئیات درباره‌ی سریال هم حکم طلای ناب را دارد. در زیر به چند نکته‌ای که احتمالا درباره‌ی «بازی تاج و تخت» نمی‌دانید اشاره شده است.

رمزی قرار بود جان اسنو باشد

got 0 w700 - نکاتی درباره «بازی تاج و تخت» که تاکنون نمیدانستید

رمزی بولتون و جان اسنو دو روی یک سکه‌اند. هر دو حرامزاده‌اند. هر دو پسرانی از خاندانی مهم در شمال‌اند. اما یکی قهرمان کلاسیک داستان است و دیگری احتمالا منفورترین شخصیت سریال. نکته‌ی جالب این است که بازیگر نقش رمزی بولتون، آیوان ریون تقریبا برای نقش جان اسنو انتخاب شده بود. چند وقت پیش آیوان ریون بازیگر نقش رمزی بولتون در مصاحبه‌ای گفته بود که او و کیت هرینگتون دو فینالیست انتهایی برای بازی در نقش جان اسنو‌، حرامزاده‌ی ند استارک بودند. او همین طور در ادامه اشاره کرده بود:«فکر می‌کنم آن‌ها انتخاب درستی انجام داده‌اند. اگر من نقش را بازی می‌کردم جان اسنوی کاملا متفاوتی می‌شد.»

حضور افتخاری آر آر مارتین

George R R Martin640x480 - نکاتی درباره «بازی تاج و تخت» که تاکنون نمیدانستید

«بازی تاج و تخت» پر از حضورهای افتخاری انواع و اقسام سلبریتی‌هاست. تازه‌ترین حضور افتخاری هم احتمالا به اد شرین تعلق دارد که نقش یکی از سربازان لنیستر را در همین فصل بازی کرده است. بسیاری احتمالا با خودشان فکر می‌کنند که چرا خود آر آر مارتین، خالق کتاب «نغمه‌ی یخ و آتش» در این سریال حضوری افتخاری نداشته. اما آن چه که خیلی‌ها نمی‌دانند این است که او این کار را انجام داده. آر آر مارتین در پایلوت (قسمت اول) ارجینال سریال حضوری افتخاری داشته، اپیزودی که هیچ وقت پخش نشد. ظاهرا این اپیزود آن قدر بد بوده که مجبور شدند دوباره پایلوت را بسازند و در این پروسه حضور آر آر مارتین حذف شده است.

سریال صحنه‌های جعلی می‌‍سازد

GAme of thrones season 7 w700 - نکاتی درباره «بازی تاج و تخت» که تاکنون نمیدانستید

بعد از فصل پنجم طرفداران برای این که بفهمند جان اسنو زنده است یا نه به مرز دیوانگی رسیدند. کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو قبل از فصل ششم در برنامه‌ی جیمی کیمل حضور پیدا کرد. جیمی کیمل هر چقدر سعی کرد از زیر زبان کیت هرینگتون اطلاعاتی بیرون بکشد نتوانست اما در در نهایت کیت هرینگتون به این نکته اشاره کرد که بخشی از صحنه‌های فیلمبرداری شده اصلا قرار نبوده در سریال بیاید. او گفت که تهیه کنندگان سناریوهای جعلی برای شخصیت‌ها می‌ساختند که هیچ دلیلی برای حضور پیدا کردن در کنار هم نداشتند. آن‌ها این صحنه‌ها را در مقابل پاپاراتزی‌ها فیلمبرداری می‌کردند تا جلوی خبردار شدن رسانه‌ها از داستان صحیح را بگیرند.

گرانترین صحنه‌ی مرگ آن صحنه‌هایی که فکر می‌کنید نیست

59a7d9e8b97c9 gameofthrones map copy w700 - نکاتی درباره «بازی تاج و تخت» که تاکنون نمیدانستید

در «بازی تاج و تخت» اژدها آدم‌ها را می‌سوزاند و غول‌ها کله‌ی انسان‌ها را خرد می‌کنند. اما هیچ کدام از این‌ها صحنه‌ها، مرگ‌های گرانی برای تهیه کنندگان «بازی تاج و خت» نبوده است. به تازگی خالقان سریال دیوید بنیوف و دی بی وایز به این نکته اشاره کردند که هر چند شاید عجیب به نظر برسد اما گرانترین صحنه‌ی مرگ سریال به مرین ترانت تعلق دارد. اگر به یاد بیاوریم آریا با چاقویی هر دو چشم ترانت را کور کرد سپس خفه‌اش کرد و با همان چاقو بدنش را سوراخ سوراخ کرد. از آنجایی سریال نمی‌توانسته چشم بازیگر شخصیت مرین ترانت را کور کند پس ترجیح داده با گریم و کارهای دیگر این کار را انجام دهد. کاری که برای اچ بی او کمی بیشتر از حد معمول خرج برداشته.

منبع: دنیای تصویر

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//