آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

نمایش تازه ترین ساخته«برادران کوئن» با بازی «جورج کلونی» در جشنواره گلاسکو انگلیس

13941016000101 photoa - نمایش تازه ترین ساخته«برادران کوئن» با بازی «جورج کلونی» در جشنواره گلاسکو انگلیس

فیلم سینمایی «درود بر سزار» به کارگردانی «برادران کوئن» و بازی «جورج کلونی» در جشنواره فیلم گلاسکو به نمایش درخواهد آمد.

برگزارگنندگان جشنواره فیلم گلاسکو اعلام کرد که آخرین ساخته‌های «برادران کوئن» و «چارلی کافمن» برای اولین بار در انگلستان در جشنواره بین‌المللی فیلم گلاسکو به نمایش درخواهد آمد.

بنا به اعلام این برگزارکنندگان، فیلم سینمایی «درود بر سزار» به کارگردانی «برادران کوئن» و با بازی «جورج کلونی» ۱۷ فوریه  و انیمیشن سینمایی «آنومالیشا» به کارگردانی «چارلی کافمن» ۲۸ فوریه در این جشنواره اکران می‌شود.

«درود بر سزار» که علاوه بر «کلونی» بازیگران مطرح دیگری چون «اسکارلت جوهانسن» و «تیلدا سوینتون» در آن ایفای نقش کرده‌اند، داستانی درباره دوران طلایی سینمای هالیوود است. این فیلم کمتر از یک هفته پس از افتتاحیه جهانی‌اش در جشنواره فیلم برلین (۱۱ فوریه)، در جشنواره گلاسکو به نمایش درخواهد آمد.

این فیلم محصول کمپانی یونیورسال است و ۴ مارس در سینماهای انگلستان اکران می‌شود.

انیمیشن سینمایی «آنومالیشا» که در جشنواره فیلم ونیز برنده جایزه ویژه هیأت داوران شد، ۱۱ مارس در سینماهای انگلستان اکران عمومی می‌شود.

بنا بر این گزارش، برنامه‌های جشنواره فیلم گلاسکو، ۲۰ ژانویه اعلام خواهد شد.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //