آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

نقش منفی «کریستوف والتز» در جدیدترین فیلم «جیمزباند»

524451592085 - نقش منفی «کریستوف والتز» در جدیدترین فیلم «جیمزباند»

«کریستوف والتز» بازیگر برنده اسکار هالیوودی در جدیدترین فیلم «جیمزباند» «جیمزباند»در نقش منفی مقابل مأمور 007 ایفای نقش می‌کند.پس از زمزمه‌هایی مبنی بر پیوستن «چیوتل اجیوفور» بازیگر نامزد اسکار فیلم «دوازده سال بردگی» در قسمت جدید فیلم «جیمز باند»، رسانه‌ها از امضای قرارداد «کریستوف والتز» برای ایفای نقش در بیست‌و‌چهارمین قسمت از این فیلم اکشن و هیجانی خبر می‌دهند.

در صورتی‌که «والتز» قرارداد همکاری با پروژه جدید فیلم «جیمز باند» را قطعی کند به احتمال فراوان در نقش منفی و در مقابل «دنیل کریگ» مأمور 007 مقابل دوربین «سام مندز» خواهد رفت.بیست و چهارمین قسمت از سری فیلم‌های محبوب «جیمز باند» در حالی در ماه پایانی 2014 مقابل دوربین می‌رود که «دنیل کریگ» برای چهارمین‌بار در نقش مامور 007 بازی می‌کند.

قسمت قبلی از این مجموعه فیلم در سال 2012 با عنوان «سقوط آسمانی» به کارگردانی «سام مندر» و با حضور «کریگ» مامور 007 و «خاویر باردم» در نقش منفی با فروش 1.1 میلیارد دلار در سطح جهان به پرفروشترین فیلم در این مجموعه بدل شد و همچنین اولین فیلم انگلیسی بود که در این کشور به فروشی بیش از 100 میلیون پوند دست یافت.

سری فیلم‌های جیمز باند با فروشی جهانی بیش از پنج میلیارد دلار، در جایگاه دوم سری فیلم‌های ادامه‌دار بعد از مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» قرار دارد.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //