آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

نقش منفی «امیلی بلانت» در فیلم جدید سفید برفی

13931028000395 PhotoA - نقش منفی «امیلی بلانت» در فیلم جدید سفید برفی

«امیلی بلانت» بازیگر ۳۲ ساله هالیوود، در قسمت جدید فیلم «مرد شکارچی»(سفید برفی) در نقش منفی ظاهر می‌شود. فسمت جدید از فیلم سینمایی سفیدبرفی که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده، قرار است 22 آوریل سال 2016 میلادی به نمایش درآید. قسمت اول از این فیلم تحت عنوان «مرد شکارچی» اکران شد.

کمپانی یونیورسال در حالی خبر از بازی «امیلی بلانت» در نقش جادوگر داده است که انتظار می‌رفت، «چارلیز ترون»، بازیگر نقش جادوگر در قسمت اول،بار دیگر در همین نقش ظاهر شود. همچنین چند روز پیش «فرانک دارابونت»، نویسنده و کارگردان «مرد شکارچی»، به دلیل اختلاف با کمپانی یونیورسال، این پروژه را ترک کرده است. در این میان «کریستین استوارت» که در قسمت اول نقش سفید برفی را بازی می‌کرد نیز در قسمت جدید، از پروژه کنار گذشته شده و قرار است که به طور کلی شخصیت سفید برفی در روند داستان حذف شود.

یونیورسال عقیده دارد که تنها حضور «کریستین همسورث» که اکنون شهرتی جهانی دارد، برای موفقیت این قسمت از فیلم کفایت می‌کند.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //