آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

نقش جدید جف بریجز در فیلم «فرزندان آفتاب»

جف بریجز نقش روزنامه نگاری نیویورکی را در فیلم «فرزندان آفتاب» بازی می کند که ماجرای ۱۱ سپتامبر در پس زمینه آن قرار دارد. به نقل از هالیوود ریپورتر، جف بریجز در فیلم «فرزندان امپراتور» که توسط لیک بل کارگردانی خواهد شد بازی می کند. این پروژه که با اقتباس از رمان پرفروش کلر مسود ساخته می‌شود توسط کمپانی ایمجین اینترتینمنت تولید می شود.

نوآ باومباک فیلمنامه این فیلم را نوشته است. فیلمنامه‌ داستان زندگی موری توایت روزنامه‌نگار را در نیویورک تعریف می‌کند که جاه‌طلبی‌ها و غرور خانواده و دوستانش را آشکار می‌کند و در روزهایی که به فاجعه یازدهم سپتامبر می‌رسیدند، با یکی از دوستان خود درگیر می‌شود و زندگی‌اش تغییر می‌کند. بریجز نقش توایت را ایفا خواهد کرد. تهیه‌کنندگان فیلم در حال حاضر به دنبال کامل کردن لیست بازیگران این فیلم هستند و می‌خواهند مراحل اولیه فیلمبرداری را در اواخر امسال آغاز کنند.

بریجز که اخیرا بیشتر در زمینه‌ فیلم‌های فانتزی و علمی تخیلی دیده شده است، با فیلم «فرزندان امپراتور» بار دیگر به فیلم‌های درام روی می‌آورد. از فیلم‌های جدید بریجز می‌توان به «هفتمین پسر»، «بخشنده» و «آر. آی. ‌پی. ‌دی» اشاره کرد. پیش از آن نیز او برای نقش‌آفرینی در فیلم وسترن «شجاعت حقیقی» نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود و با حضور در فیلم «دل دیوانه» موفق به کسب این جایزه شد.

منبع: سینما پرس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //