آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

نقش استر در بازسازی «بن هور» به یک هنرپیشه ی ایرانی-بریتانیایی رسید

2014 12 04 012240 - نقش استر در بازسازی «بن هور» به یک هنرپیشه ی ایرانی-بریتانیایی رسید

« نازنین بنیادی » که او را قبلا در فیلم هایی همچون « مرد آهنی » و « سه روز بعد » و در سریال های پرطرفداری با نام « بیست و چهار » و « میهن » دیده بودیم قرار است در فیلم بازسازی شده ی « بن هور » ، نقش « استر » را بازی کند . « بن هور » ، رمانی به همین نام به قلم « لیو والاس » ، جوانی یهودی ست که به جرم سوء قصد به فرستاده ی سزار توسط دوست صمیمی و رومی خود دستگیر و به بردگی کشیده می شود و بعد از اینکه از این ظلم فرار می کند به وطن خود باز میگردد تا انتقام خانواده اش را بگیرد .

اولین نسخه ی فیلم به سال « 1959 » باز می گردد که در آن « چارلتون هستون » در نقش « بن هور » و « جک هاوکینز » و « هایا هاراریت » به ترتیب در نقش « کینتوس آریوس » و « استر » بازی کرده بودند . و حال بعد از گذشت نزدیک به 60 سال از ساخت اولین فیلم در رابطه با ماجراهاای « بن هور » ، « تیمور بیک محمد اوف » قزاق ، کارگردان فیلم « تحت تعقیب » برای بازسازی فیلم « بن هور » قرار است در صندلی کارگردانی بنشیند و از دیگر بازیگران این فیلم « مورگان فریمن » خواهد بود که نقش شیخ ایلدریم و نقش « یهودا بن هور » را « جک هستون » بازی خواهد کرد. « بیک محمد اوف » تصمیم دارد شروع فیلمبرداری فیلم را در اوایل سال آینده در ایتالیا کلید بزند تا فیلم را برای اکران در 19 فوریه ی 2016 آماده کند.

منبع: سایت نقد فارسی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //