آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

6786520 683 - نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

اگر بخواهیم تمام نقش‌های بزرگی که در دنیای هالیوود توسط بازیگران صاحب نام رد شده اند را لیست کنیم، باید کتاب‌ها بنویسیم.

بازیگران بزرگ بسیار کمال‌گراتر از آنچه سایر هنرمندان هستند، می‌شوند و اصلا نمی‌خواهند با قبول نقش‌های بد خاطرات زیبایی که مخاطبانشان از آنها دارند، خراب شود. شاید آل پاچینو و رابرت دنیرو و دنیل دی لوئیس گزیده‌کارترین بازیگران هالیوود باشند که کمتر نقش معمولی و یا بد را بازی کرده باشند. هر چند آنها هم گاهی انتخاب‌هایی اشتباه داشته‌اند. در زیر نقش‌های بزرگی که توسط بازیگران رد شده اند را مرور می‌کنیم:

1- جک نیکلسون / پدر خوانده

6786520 683 - نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

آل پاچینو برای بازی در سری فیلم‌های «پدر خوانده» دوبار نامزد دریافت جایزه اسکار شد. ولی انتخاب اول فورد کاپولا برای بازی در نقش مایکل کورلئونه، جک نیکلسون بازیگر برجسته هالیوودی بود. جک نیکلسون در جواب این سوال که چرا این نقش را بازی نکرده است، گفت: من معتقدم فقط یک هندی باید نقش یک هندی را بازی کند و همین‌طور فقط یک ایتالیایی، باید نقش یک ایتالیایی را بازی کند.

2- مرلین مونرو / صبحانه تیفانی

rs 1024x759 130723181007 1024.MonroeHepburn.ms.072313 - نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

کارگردان این فیلم مرلین مونرو را برای ایفای نقش هالی در نظر داشت؛ ولی مرلین مونرو معتقد بود نقش هالی ممکن است، تصوری که مردم از او دارند را به خطر بیندازد. به همین دلیل این نقش را رد کرد و در نهایت نقش به آدرین هیپبورن رسید و او به زیباترین شکل ممکن در آن نقش آفرینی کرد.

3-هریسون فورد/ پارک ژوراسیک

6786526 988 - نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

هریسون فورد و استیون اسپیلبرگ در پروژه «ایندیانا جونز» با یکدیگر همکاری داشتند. به همین دلیل این کارگردان نقش دکتر آلن را هم به این بازیگر پیشنهاد داد؛ ولی این بازیگر این نقش را رد کرد و این نقش در نهایت به سم نیل رسید.

4-ویل اسمیت/ جانگوی آزاد شده

6786525 390 - نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

ویل اسمیت می‌تواند ساعت‌ها درباره این فیلم تارانتینو صحبت کند؛ ولی در آخر گفت این یک داستان تکراری است که یک برده همه را برای آزاد کردن همسرش بکشد. در نهایت این نقش به جیمی فاکس رسید.

5- هیو جکمن/ جیمز باند

6786527 328 - نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

هیو جکمن در نقش‌های ابر قهرمانی زیادی ظاهر شده است؛ ولی پیشنهاد بازی در نقش کارآگاهی به نام جیمز باند را رد کرده است. چون معتقد بود این نقش بسیار جدی است.

6- مل گیبسون/گلادیاتور

6786524 529 - نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

مل گیبسون در نقش های اکشن و هیجانی زیادی ظاهر شده است؛ ولی پیشنهاد بازی در نقش یک برده رومی که با جنگیدن به دنبال آزاد شدن است را رد کرده است. او گفته بود من برای بازی در چنین نقش اکشنی یک مقدار پیر بودم. این نقش به راسل کرو رسید و او برای بازی در این نقش اسکار گرفت.

7- تام هنکس / رستگاری در شائوشنگ

6786519 629 - نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

وقتی که تام هنکس مشغول بازی در فیلم فارست گامپ بود، پیشنهاد بازی در بهترین فیلم تاریخ سینما را دریافت و رد کرد. این نقش تاریخی به رابین اینستد رسید.

8- جیم کری / ادوارد دست قیچی

6786521 521 - نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

درست است که جانی دپ نقش ادوارد دست قیچی را بسیار خوب ایفا کرده است، ولی این نقش عجیب و غریب ابتدا به جیم کری پیشنهاد شده بود.

9- مت دیمون/ شوالیه تاریکی

6786522 336 - نقش‌های مهمی که توسط بازیگران مطرح رد شد

شاید بزرگترین پیشنهادی که مت دیمون رد کرده است، پیشنهاد بازی در شوالیه تاریکی بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //