آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

نقشی که لئوناردو دی کاپریو 20 سال منتظر ایفای آن بود

honar537 - نقشی که لئوناردو دی کاپریو 20 سال منتظر ایفای آن بود

فیلم جدید لئوناردو دی کاپریو با نام “اتاق شلوغ” در حال ساخته شدن است.

لئوناردو دی کاپریو به نقشی که نزدیک بیست سال در انتظار اجرایش بود، نزدیک شده است.او در این نقش در جلد شخصیت بیلی میلیگان فرود می رود؛ اولین فردی که موفق شد تا از چندین شخصیت درونی شده در وجودش برای ایجاد اخلال در دادگاهی قضایی استفاده کند.

این در حالی است که کمپانی لئوناردو دی کاپریو یعنی «اپین وی» قصد دارد برای تهیه این فیلم با کمپانی نیو ریجنسی همکاری کند.

جیسون اسمیلوویچ و تاد کاتسنبرگ برای نوشتن فیلمنامه اقتباسی این فیلم انتخاب شده اند. اسمیلوویچ پیش از این «شماره برنده اسلوین» را نوشته است.

علاوه بر بازی در این فیلم دی کاپریو در کنار جنیفر دیویسون و آلکساندرا میشلان در نقش تهیه‌کننده کار خواهد کرد. کمپانی دی کاپریو با ریجنسی فیلم «زندگی مجدد» به کارگردانی آلخاندرو ایناریتو کارگردانی که برای «بردمن» برنده اسکار شد، تهیه کرده‌اند.

«اتاق شلوغ» را سال ها کمپانی نیو ریجنسی قصد داشت تولید کند اما هرگز به مرحله تولید نرسید. این فیلم با اقتباس از یک کتاب غیرداستانی نوشته دانیل کی‌یس درباره میلیگان ساخته می شود. این فرد ۲۴ شخصیت مختلف داشت. دی کاپریو از سال ۱۹۷ ابراز تمایل کرده بود تا در نقش این فرد بازی کند.

میلیگان برای دفاع از خود از چندین شخصیت که در او درونی شده بودند، استفاده می کرد. او سال ۲۰۱۴ درگذشت. او و وکیلش در دادگاه چنین برخورد کرده بودند که دو شخصیت درونی او با همکاری یکدیگر دست به جنایت و تجاوز زده بودند. او اولین فردی بود که از چنین دفاعیه‌ای در دادگاه استفاده کرد و توانست حکم برائت بگیرد.

هالیوودر مدت‌ها بود که منتظر بود به این شخصیت روی پرده نقره‌ای جان ببخشد. جیمز کامرون کارگردانی بود که پیش از این برای کارگردانی این پروژه مورد نظر بود.

منبع: مهر

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//