آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

نشان عضویت افتخاری در موسسه فیلم بریتانیا برای آل پاچینو

آل پاچینو، بازیگر هالیوودی، گفت که از عضویت افتخاری در موسسه فیلم بریتانیا شدیدا تحت تاثیر قرار گرفته است.هنرپیشه ۷۴ ساله فیلم های پدرخوانده نشان افتخاری عضویت در موسسه فیلم بریتانیا را در مراسمی در لندن از گرگ دایک، رئیس این موسسه دریافت کرد.

آل پاچینو گفت: “کسانی که من می ستایم این جایزه را دریافت کرده اند. برایم بسیار ارزشمند است. ممنون.”پیش از این چهره های برجسته ای چون اورسون ولز، جودی دنچ، کن لوچ و لرد اتنبورو به دریافت این نشان افتخار نایل شده اند.این جایزه بابت دستاوردهای چشمگیر در سینما و تلویزیون اهدا می شود.

بازیگرانی چون ریچارد ای گرانت، جان هرت و استیون برکف در کنار کارگردانی چون تری گیلیام و ترنس دیویس و دیوید هیر، نمایشنامه نویس بریتانیایی از جمله کسانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

آل پاچینو که جایزه اسکار بهترین بازیگری را در سال ۱۹۹۳ برای بازی در فیلم عطر زن برد، با بازی در سه گانه پدرخوانده، و فیلم های دیگری چون صورت زخمی و بعدازظهر سگی شهرتی جهانی دارد.آقای دایک هنگام اهدای نشان افتخار به آل پاچینو او را “یک نماد واقعی” خواند.

او گفت: “آل پاچینو یکی از بزرگ ترین بازیگرانی است که دنیا تاکنون به خود دیده است، و نیز یک کارگردان ژرف اندیش.”به گفته آقای دایک “مجموعه فوق العاده کارهای آل پاچینو او را یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین ستاره های پرده بزرگ سینما ساخته است، کسی که فیلم هایش مخاطبان را در سراسر دنیا شیفته و مشعوف کرده است.”

آل پاچینو امسال با بازی در دو فیلم که امسال برای نخستین بار در جشنواره ونیز اکران شد روی پرده سینماها خواهد آمد. در فیلم منگلهورن (Manglehorn) او نقش یک کلید ساز ساکن یک شهر کوچک را بازی می کند که چهل سال پس از نرسیدن به عشق خود هنوز هم دلشکسته است.

فیلم دومی که آل پاچینو در آن بازی می کند فروتنی نام دارد که براساس داستانی با همین نام به قلم فیلیپ راث نویسنده برجسته آمریکایی ساخته شده است.

اوایل سال میلادی جاری آل پاچینو تازه ترین فیلم خود را که اقتباسی سینمایی است از سالومه،‌ نمایشنامه اسکار وایلد، در لندن اکران کرد. او سال ۱۹۹۶ با فیلم در جست و جوی ریچارد وارد دنیای کارگردانی شده بود.

منبع: بی بی سی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //