آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

نسخه جدید فیلم سینمایی «پاپیون» تولید می شود

2015 10 8 14 38 4 - نسخه جدید فیلم سینمایی «پاپیون» تولید می شود

نسخه جدیدی از فیلم معروف «پاپیون» محصول سال 1973 میلادی دوباره راهی سینماهای جهان خواهد شد.

«رد گرانیت» تهیه‌کننده فیلم «گرگ وال‌استریت» مشغول آماده‌سازی پروژه ساخت نسخه جدید فیلم «پاپیون» است و «مایکل نوئر» دانمارکی نیز قرار است این فیلم را کارگردانی کند. همچنین «آرون گزیکووسکی» فیلمنامه‌نویس فیلم «زندانی‌ها» مسئولیت نگارش فیلمنامه نسخه جدید فیلم «پاپیون» را برعهده گرفته است.

فیلم «پاپیون» به کارگردانی «فرانکلین شافنر» محصول سال ۱۹۷۳ فرانسه و آمریکاست که براساس رمانی نوشته «آنری شاریر» به همین نام و با بازی «استیو مک‌کوئین» و «داستین هافمن» ساخته شد.

«پاپیون» در زبان فرانسوی به معنی پروانه است و «شاریر» آن را به‌عنوان نام مستعار خود انتخاب کرده بود و عنوان فیلم هم به همین معنی اشاره دارد.

به گزارش ورایتی، «پاپیون» با بازی «استیو مک کوئین» فردی است که به اتهام قتل در دادگاهی در فرانسه به حبس ابد در یکی از زندان‌های آمریکای جنوبی محکوم می‌شود و در آنجا با یک جاعل، با بازی «داستین هافمن» آشنا می‌شود که هزینه مالی فرار «پاپیون» را از زندان در ازای محافظت از او در زندان قبول می‌کند.

هنور تاریخ دقیق اکران نسخه جدید فیلم «پاپیون» اعلام نشده است.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//