آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

نام قسمت جدید مجموعه علمی – تخیلی «جنگ ستارگان» اعلام شد

1415362574557  78814293 starwars tweet - نام قسمت جدید مجموعه علمی - تخیلی «جنگ ستارگان» اعلام شد

عنوان قسمت جدید مجموعه علمی – تخیلی «جنگ ستارگان» اعلام شد.«بیداری نیروها» نام قسمت جدید هفت‌گانه‌ی معروف «جنگ ستارگان» است.

داستان «جنگ ستارگان 7» 30 سال پس از داستان «بازگشت جِدی» رخ می‌دهد. «دیزی ریدلی» و «جان بویگا» در این فیلم، بازیگران اصلی چون «مارک همیل»، «هریسون فورد» و «کری فیشر» را همراهی خواهند کرد.

به گزارش اسکرین دیلی‌، قسمت هفتم «جنگ ستارگان» که «جی.جی آبرامز» پس از فروش حق ساخت این مجموعه فیلم از سوی «جورج لوکاس»، کارگردانی آن را بر عهده گرفته، از روز 18 دسامبر سال 2015 در سینماهای جهان اکران می‌شود.

مجموعه فیلم‌های تخیلی «جنگ ستارگان» پرفروش‌ترین سری آثار سینمایی تاریخ هالیوود محسوب می‌شود. این مجموعه فیلم در مجموع 4 میلیارد دلار فروش جهانی داشته، این در حالیست که قسمت اول آن در سال 1977 اکران شد، زمانیکه قیمت بلیت سینما حدود دو دلار بود. با این وجود، فروش داخلی شش‌گانه «جنگ ستارگان» در آمریکا بیش از دو میلیارد دلار بوده است که از این لحاظ نیز در رتبه اول قرار دارد.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //