آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

نام، داستان، ماشین و بازیگران قسمت جدید فیلم 007، 24امین فیلم جیمز باند مشخص شدند!

spectre poster fb - نام، داستان، ماشین و بازیگران قسمت جدید فیلم 007، 24امین فیلم جیمز باند مشخص شدند!

روز گذشته، کمپانی فیلمسازی کلمبیا، پس از انتظارات زیاد سرانجام تعدادی از بازیگران اصلی و هسته ی داستانی 24امین باند را در کنار نام رسمی این قسمت منتشر کرد.

باند 24ام که با کارگردانی سم مندس 6ام نوامبر 2015 روانه ی سینماها خواهد شد، SPECTRE نام دارد. این نام یک شبکه ی مخوف تروریستی می باشد که محبوب ترین و البته بی رحم ترین شخصیت بد تمامی داستان های جیمز باند، به نام ارنست بلوفلد می باشد. SPECTRE البته در زبان انگلیسی به معنی شبح نیز می باشد.

دنیل کرگ دوباره و برای چهارمین بار در نقش جیمز باند ظاهر خواهد شد. رالف فینس در نقش M جدید حاضر شده و نائومی هریس و بن ویشاو نقش های فیلم “اسکایفال” را تکرار خواهند کرد. علاوه بر این ها البته بازیگران جدیدی معرفی شدند از جمله کریستوف والتز در نقش “اوبرهاوزر” که در جوانی استاد فن اسکی سواری و صخره نوردی جیمز باند بوده و پس از آن این دو رابطه ی نزدیکی با یکدیگر برقرار کردند. علاوه بر والتز، مونیکا بلوچی، لی سدو و دیو باتیستا نیز در جمع بازیگران تازه وارد به این مجموعه هستند.

هسته ی داستان باند 24ام به این شکل است :

“یک پیغام رمزگذاری شده از گذشته ی باند، به وی سرنخی از گروه تروریستی مخوفی به نام SPECTRE میدهد. باند به دنبال کشف و نابودی این گروه رفته و در این حال نیز M با مشکلات سیاسی زیادی برای زنده و فعال نگه داشتن سرویس مخفی انگلستان دارد…”

در کنار این ها البته ماشین جدید آقای باند معرفی شده که به رسم گذشته، یکی از جدیدترین مدل های آستون مارتین، DB10 باشد تا این بار جیمز باند با جدیدترین مارتین به انضمام مونیکا بلوچی به دنبال نجات دنیا برود!

باند 24ام در 6ام نوامبر 2015 اکران خواهد شد.

منبع: تاینی موویز

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//