آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

موفقیت بازیگر سریال «بریکینگ بد» این بار در یک فیلم سینمایی

15 12 30 111571231701 bryan - موفقیت بازیگر سریال «بریکینگ بد» این بار در یک فیلم سینمایی

بازیگری که تا پیش از این بیشتر به خاطر نقش معروف خود در سریال «بریکینگ بد» شناخته می‌شد، امسال با بازی در فیلم «ترومبو» مورد توجه جوایز سینمایی قرار گرفته است.

بیست و هفتمین دوره‌ی جشنواره بین‌المللی فیلم پالم‌اسپرینگز با اهدای جایزه اسپات‌لایت، از برایان کرانستون تقدیر خواهد کرد.

پیش از این بازیگرانی چون جی.کی سیمونز، جولیا رابرتز، جسیکا چستین، ایمی آدامز و هلن هانت برنده‌ی این جایزه بوده‌اند. رونی مارا هم جایزه بازیگر زن را در مراسم جوایز امسال را دریافت خواهد کرد.

هارولد متزنر رئیس جشنواره پالم‌اسپرینگز گفت : «برایان کرانستون در سینما و تلویزیون یا تئاتر بازیگر برجسته‌ای است و بازی او در هر نقشی خارق‌العاده و به یادمادنی است. او در «ترومبو» استعداد درخشان خود را برای به تصویر کشیدن کاراکتر دالتون ترومبو نویسنده‌ی لیست سیاه هالیوود به کار می‌گیرد. بازی درخشان او در این فیلم او را شایسته‌ی نامزد شدن در جوایز سینمایی کرده است. باعث افتخار ماست که جایزه کانون توجه بازیگر مرد سال ۲۰۱۶ را به او اهدا کنیم.»

جشنواره فیلم پالم‌اسپرینگز از ۱ تا ۱۱ ژانویه‌ی سال ۲۰۱۶ برگزار خواهد شد.

منبع: خبرآنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //