آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

موفقیتهای رکوردشکن کمپانی «یونیورسال» ادامه دار شده است

2100 5 - موفقیتهای رکوردشکن کمپانی «یونیورسال» ادامه دار شده است

کمپانی فیلمسازی «یونیورسال» با حضور موفق محصولاتش در بازارهای خارجی موفق شد، مجموع فروش بین‌المللی خود را در سال جاری میلادی به چهار میلیارد دلار برساند. فروش بیش از یک میلیارد دلاری «دنیای ژوراسیک» که همچنان در اکران است به همراه 1.16 میلیارد دلاری که «سریع و خشن 7» در سینماهای نقاط مختلف جهان ثبت کرد از جمله دلایل اصلی برای ثبت رکورد چهار میلیارد دلاری کمپانی یونیورسال در گیشه بین الملل است.

همچنین انیمیشن «مینیون‌ها» دیگر محصول این کمپانی نیز با فروش 22.8 میلیون دلاری خود در این هفته، مجموع فروش خارجی خود را به 785 میلیون دلار ارتقاء داد. «پنجاه طیف خاکستری» با بیش از 403 میلیون دلار و «صدای شش دانگ» با 101 میلیون دلار از دیگر فیلم‌های موفق کمپانی یونیورسال در بازارهای جهانی در سال 2015 بوده‌اند.

کمپانی فیلمسازی یونیورسال اوایل ماه جاری میلادی اعلام کرد که میزان فروش جهانی خود را از مرز 5.53 میلیارد دلار عبور داده است، رقمی که بالاتر از فروش سالانه هر کمپانی فیلمسازی در طول تاریخ است و نکته این جاست که این رکود در تنها هفت ماه به دست آمده است.

همچنین یونیورسال امسال نام خود را به عنوان سریع‌ترین کمپانی فیلمسازی در رسیدن به فروش داخلی یک میلیارد دلار، فروش بین‌المللی 2 و 3 و 4 میلیارد دلار و فروش جهانی 4 و 5 میلیارد دلار ثبت کرد. فروش خیره‌کننده یونیورسال در طول نه ماه ابتدایی سال 2015 در حالی رقم خورده است که هیچ یک از محصولات آن در قالب ابرقهرمانی که محبوب‌ترین وپرفروش‌ترین ژانر سینمایی در هالیوود است، ساخته نشده است. با اکران دنباله فیلم «قلعه سرخ» ساخته «گیلرمو دل تورو» و همچنین فیلم زندگی‌نامه «استیو جابز» در پائیز، یونیورسال در ادامه سال 2015 نیز حرف‌های زیاد برای گفتن و حفظ جایگاه خود دارد.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //