آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

موسسه فیلم آمریکا بهترین سریال ها و فیلم های سال 2014 را معرفی کرد

722924 - موسسه فیلم آمریکا بهترین سریال ها و فیلم های سال 2014 را معرفی کرد

موسسه فیلم آمریکا امسال به جای ۱۰ فیلم از ۱۱ فیلم به عنوان فیلم های برتر سال نام برد.

به نقل از انترتینمنت ویکلی، پانزدهمین دوره جوایز سینمایی موسسه فیلم آمریکا (AFI) دیشب اسامی برترین فیلم های سال ۲۰۱۴ را اعلام کرد.

این فهرست شامل ۱۱ فیلم است که عبارتند از : «بچگی» ریچارد لینک‌لیتر، «در جنگل» راب مارشال، «شکارچی روباه» بنت میلر، «تک‌تیرانداز آمریکایی» کلینت ایستوود، «بازی تقلید» مورتن تیلدوم، «پرنده باز» آلخاندرو گونزالس ایناریتو، «بین ستاره‌ای» کریستوفر نولان، «شب خیز» دن گیلروی، «سلما» آوا دوورنی، «شکسته نشده» آنجلینا جولی و «ضربه شلاق» دامین شازل.

98106 - موسسه فیلم آمریکا بهترین سریال ها و فیلم های سال 2014 را معرفی کرد

از میان ۱۰ فیلمی که سال پیش توسط این موسسه به عنوان فیلم برتر سال انتخاب شده بودند، هفت فیلم موفق به کسب جوایز اسکار شدند.

از میان فیلم های مطرح سال فیلم های «دختر گمشده» ساخته دیوید فینچر، «خشن‌ترین سال» ساخته جی. سی. شاندور، «همچنان آلیس» ساخته واش وستمورلند و ریچارد گلاتزر و«وحشی» ساخته  ژان-مارک والی در میان فهرست منتخب موسسه فیلم آمریکا جایی به دست نیاوردند. فیلم «باشگاه خریداران دالاس» فیلمی بود که سال پیش مورد توجه این موسسه واقع نشد اما در نهایت نامزد دریافت ۶ جایزه اسکار شد و سه جایزه اسکار را دریافت کرد.

برترین های سریال

در بخش بهترین برنامه‌های تلویزیونی نیز مجموعه‌های «فارگو»، «بازی تاج و تخت»، «چطور در قتل موفق شویم»‌، «جین باکره»، «نیک»، «مد من»، «نارنجی سیاه جدید است»، «سیلیکون ولی»، «آمریکایی‌ها» و «شفاف» به عنوان برترین ها انتخاب شدند.

به گفته باب گزیل رییس موسسه فیلم آمریکا، معرفی این اسامی برای گرامیداشت بهترین فیلم ها و برنامه های تلویزیونی است که بیشترین جذایت را در طول سال ایجاد کرده اند. وی گفت این فیلم ها بخشی از میراث فرهنگ ما هستند که فصل جدیدی در هنر و ادبیات هر یک از ما ایجاد می کنند.

موسسه فیلم آمریکا در تاریخ  ۹ ژانویه ۲۰۱۵ (۱۹ دی) در مراسمی که در لس آنجلس برگزار می شود از سازندگان فیلم‌های منتخب تجلیل می کند. به این فیلم های جوایزی اهدا نمی شود و صرفا جنبه تقدیر و معرفی دارد.

منبع: مهر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //