آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

مذاکرات تام کروز با یونیورسال برای بازی در قسمت جدید فیلم «مومیایی»

49 15 8 9 1145538 - مذاکرات تام کروز با یونیورسال برای بازی در قسمت جدید فیلم «مومیایی»

تام کروز برای بازی در بازسازی فیلم «مومیایی» با استودیوی یونیورسال وارد مذاکره شد. کار کارگردانی بازسازی اثر پرفروش کمپانی یونیورسال را الکس کورتزمن برعهده خواهد داشت و نویسنده فیلمنامه اثر جان اسپایتس خواهد بود. تاریخ انتشار این فیلم 24 مارس 2017 است. به گفته منابع آگاه استودیوی یونیورسال دنبال ستاره‌ای سرشناس برای وزن دادن به این اثر بوده و امیدوار است که تام کروز این نقش را در فیلم به عهده بگیرد.

«مومیایی» قرار است نخستین فیلم از سری فیلم‌های هیولایی استودیوی یونیورسال باشد که بر اساس کاراکترهای خیالی قدیمی این شرکت ساخته می‌شوند. از کاراکترهایی که در این زمینه از پتانسیل بالایی برخودار هستند می‌توان به دراکولا، فرانکشتاین، مرد نامرئی، عروس فرانکشتاین، و ون هلسینگ شکارچی خون‌آشام اشاره کرد.

تام کروز آخرین بار با فیلم پرفروش «ماموریت غیرممکن، ملت سرکش» بر پرده سینماهای جهان ظاهر شده است. از کارهای منتشر نشده او می‌توان به فیلم جنایی «منا» به کارگردانی داگ لیمان اشاره کرد. فیلمبرداری «مومیایی» از ماه فوریه سال آینده آغاز خواهد شد. کروز پس از آن در ششمین قسمت از سری فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» بازی خواهد کرد.

منبع: خبر آنلاین

به نقل از هالیوود دیپورتر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //