آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

مدونا سال‌ها پس از شکایت ضرب و شتم از شوهر سابق‌اش شان پن، از او دفاع کرد

9a56342184e1741dcca90b3ca2c0608c M - مدونا سال‌ها پس از شکایت ضرب و شتم از شوهر سابق‌اش شان پن، از او دفاع کرد

بازیگر برنده جایزه‌ی اسکار شهادت‌نامه‌ی مدونا را به شکایت خود علیه سازنده‌ی سریال «امپراتوری» اضافه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مدونا خواننده سرشناس آمریکایی اعلام کرد که شان پن هیچ گاه او را مورد ضرب و شتم قرار نداده است. این خواننده که روزگاری همسر پن بوده این اظهارات را در پی شکایت این بازیگر از خالق سریال «امپراتوری» مطرح کرده است.

جف دنیلز یکی از سازندگان سریال «امپراتوری» در توضیح خشونت ترنس هاوارد (بازیگر سریال «امپراتوری») به صورت ضمنی شان پن را به خشونت علیه زنان متهم کرده بود.

دنیلز پس از انتقادات فراوان علیه ترنس هاوارد به دلیل ضرب و شتم همسرش به هالیوودریپورتر گفته بود : «هاوارد هیچ کاری فراتر از کار مارلون براندو و شان پن انجام نداده است، اما به دلیل سیاه‌پوست بودن از او یک هیولا ساخته‌اند.»

پس از این اظهارات دنیلز بود که پن با طرح شکایتی علیه او خواستار دریافت 10 میلیون دلار غرامت شد.

این بازیگر پنج‌شنبه شهادت مدونا را به پرونده‌ی شکایت خود ضمیمه کرد. این خواننده در شهادت‌نامه خود نوشته است : «من از شایعات موجود درباره حمله‌ی فیزیکی شان به خودم از جمله شایعه‌ی معروف ژوئن سال 1987 که در آن ادعا شده او مرا با چوب بیسبال زده است، آگاه هستم. این شایعه و تمام شایعات از این دست ظالمانه، از روی بدخواهی و نادرست هستند. به طور قطع ما در دوران زندگی مشترکمان جر و بحث‌های زیادی داشتیم اما او هیچ‌گاه مرا مورد ضرب و شتم قرار نداد.»

البته باید به خاطر داشت که مدونا در دسامبر سال 1988 با مراجعه به کلانتری مالیبو شان پن را به ضرب و شتم متهم کرده بود، هر چند که یک هفته پس از آن شکایت خود را پس گرفت.

پس از طرح شکایت از سوی بازیگر «رودخانه‌ی مرموز»، دنیلز همواره با اشاره به متمم اول قانون اساسی آمریکا و حق آزادی بیان از خود دفاع می‌کند و این شکایت را تلاشی برای به سکوت واداشتن خود می‌داند.

منبع : گاردین

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //