آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

محمدرضا فروتن در فیلم سینمایی «خنده های آتوسا» به همراه باران کوثری بازی می کند

asder - محمدرضا فروتن در فیلم سینمایی «خنده های آتوسا» به همراه باران کوثری بازی می کند

گروه تولید فیلم سینمایی «خنده های آتوسا» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا فرید و تهیه کنندگی امیر پورکیان روز گذشته با محمدرضا فروتن نیز به توافق رسیدند تا تقریباً نیمی از لیست بازیگران این پروژه تکمیل شده باشد.براساس این گزارش،پیش از این نیز حضور باران کوثری و پژمان بازغی در این فیلم قطعی شده بود و طبق برنامه ریزی ها تا هفته آینده سه بازیگر مطرح دیگر نیز به این جمع اضافه خواهند شد.

فروتن در فیلم جدید فرید قرار است نقش دکتر طاهری را ایفا کند که در طول مسیر و در قطار با دیگر شخصیت های اصلی همسفر می شود. به گفته پورکیان، یک قطار لوکیشن اصلی «خنده های آتوسا» خواهد بود و دوربین به هیچ وجه از قطار خارج نمی شود که این امر در سینمای ایران تاکنون بی سابقه بوده است.

این فیلم قرار است در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید و با انتخاب کامل عوامل و بازیگران فیلمبرداری نیز بزودی آغاز می شود.

در خلاصه داستان «خنده‌های آتوسا» آمده: مرجان، موسی، آتوسا، استوارت، شیلا، احسان، بهزاد، شیرین و دکتر طاهری همگی مسافران قطار تهران استانبول هستند… . پورکیان پیش از این در کارنامه خود تهیه کنندگی فیلم سینمایی «دریا و ماهی پرنده» مهرداد غفارزاده و فیلم های «خیابان یک طرفه»، «عاشق کشی» و… را در موسسه خانه فیلم پروان برعهده داشته است.

منبع: برنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//