آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

محبوبیت مریخی ریدلی اسکات در جهان ادامه دارد: حالا نوبت رکوردشکنی در چین است

32414bb14936b46adb165636ba2c508d M - محبوبیت مریخی ریدلی اسکات در جهان ادامه دارد: حالا نوبت رکوردشکنی در چین است

فیلم «مریخی» با یک افتتاحیه پرقدرت در چین نشان داد قصد فتح بازار سینمای این کشور را نیز دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، فیلم جدید ریدلی اسکات با بازی مت دیمون چهارشنبه در چین راهی سینماها شد و موفق شد تا در شب اول فروشی ۵.۹۱ میلیون دلاری را به ثبت برساند.

پیش‌نمایش این فیلم که یک روز جلوتر در شمار محدودی از سینماها انجام شده بود نیز یک میلیون دلار فروش کرده بود تا مت دیمون بتواند به جذب چینی‌ها برای تماشای این فیلم امیدوار باشد.

«مریخی» هر چند به رکورد فروش «اسپکتر» در چین نرسید، اما نشان داد می‌تواند به عنوان یکی از فیلم‌های پرفروش سال در این کشور وسیع مطرح باشد. این در حالی است که قسمت دوم «بازی‌های گرسنگی: زاغ مقلد» ظرف ۶ روز در چین ۱۹.۶ میلیون دلار فروش کرده و «اسپکتر» پس از ۱۳ روز ۸۰.۷ میلیون دلار کسب کرده است.

«مریخی» روز پنج شنبه نیز ۱.۷ میلیون دلار به آمار فروشش در چین اضافه کرد تا در مجموع ۷.۶۸ میلیون دلار بلیت فروخته باشد. این موفقیت جای امیدواری برای فیلم بعدی مت دیمون نیز به وجود می‌آورد که با عنوان «دیوار بزرگ» توسط ژانگ ییمو و به زبان انگلیسی ساخته می‌شود. این فیلم مضمونی تاریخی چینی دارد و مراحل پس از تهیه را پشت سر می‌گذارد.

«مریخی» یکی از جدیدترین فیلم‌های هالیوودی است که امسال راهی بازار فیلم چین شده و امیدوار است تا سینماروهای ماه دسامبر را که از پرمخاطب ترین ماه‌های سال در چین است، به خود جذب کند. رقیب «مریخی» انیمیشن «باب اسفنجی: اسفنج خارج از آب» است که قرار است اول دسامبر اکران شود.

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//