مجموعه داستان کوتاه «تام هنکس» در میان ۱۰ کتاب داستانی پرفروش سایت آمازون قرار گرفت

https://cinemodern.ir/wp-content/uploads/2017/10/57582817.jpg

مجموعه داستان کوتاه «تام هنکس» بازیگر هالیودی در میان ۱۰ کتاب داستانی پرفروش سایت آمازون قرار گرفت.

این کتاب که مجموعه‌ای از ۱۷ داستان کوتاه است در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۷ منتشر شده است و اولین کتاب نوشته «تام هنکس» بازیگر برنده اسکار آمریکایی محسوب می‌شود. این کتاب مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته و هم‌اکنون در رتبه هشتم آثار داستانی پرفروش سایت آمازون قرار دارد.


در فهرست هفتگی پرفروش‌ترین‌ آثار داستانی سایت آمازون، «منشأ» نوشته «دان براون»، «عمیقا منجمد» از «جان سندفورد» و «قبل از این‌که برای تو باشیم» نوشته «لیسا وینگیت» در رتبه‌های اول تا سوم جای گرفته‌اند و رتبه چهارم نیز به «کتاب غبار» از «فیلیپ پولمن» اختصاص یافته است.

مضمون تمامی داستان‌های کوتاه در کتاب نوشته «تام هنکس» به علاقه شدید او به دستگاه تایپ مربوط است و عنوان انگلیسی این کتاب «Uncommon Type» نیز با توجه به دو معنای کلمه Type، هم «نوع غیرمعمول» و هم «ماشین تحریر غیرمعمول» انتخاب شده است.

این بازیگر ۶۰ ساله هالیوودی پیش از انتشار رسمی کتابش،‌ یکی از داستان‌های آن را همچون بسیاری از چهره‌های شاخص ادبی در مجله «نیویورکر» منتشر کرده بود.

«تام هنکس» که نگارش این داستان‌ها را از سال ۲۰۱۵ آغاز کرده درباره این کتاب گفته است: “دو سال است که روی این داستان‌ها کار می‌کنم. فیلم‌هایی در نیویورک، برلین، بوداپست و آتلانتا داشتم و در تمام این پروژه‌ها داشتم می‌نوشتم. موقع تورهای رسانه‌ای در هتل مشغول نوشتن بودم. در تعطیلات می‌نوشتم. در هواپیما، خانه و اداره هم می‌نوشتم. وقتی می‌توانستم برنامه‌ریزی کنم، می‌چسبیدم به آن و از ۹ صبح تا ساعت ۱ می‌نوشتم.

این مطلب را هم بخوانید:   تازه ترین فیلم استیون اسپیلبرگ با بازی تام هنکس در جشنواره نیویورک به نمایش درآمد

این بازیگر نامدار سینمای جهان که پنج نامزدی اسکار و دو جایزه اسکار بهترین بازیگری را به همراه چهار جایزه «گلدن گلوب» بهترین بازیگری در کارنامه سینمایی دارد، در سال ۱۹۹۲ توانست ستاره‌ای را به نام خودش در تالار مشاهیر هالیوود ثبت کند.

منبع: ایسنا

نظرتان را با ما در میان بگذارید
کانال تلگرامی ما رو از دست ندید!