آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

مثلث دنیرو و دی کاپریو و بردپیت در فیلم اسکورسیزی

«مارتین اسکورسیزی» برای ساخت یک فیلم کوتاه از «رابرت دنیرو»، «لئوناردو دی‌کاپریو» و «برد پیت» بازی می‌گیرد.

مارتین اسکورسیزی، کارگردان صاحب‌نام سینمای جهان برای ساخت یک فیلم کوتاه تبلیغاتی از سوپراستارهای دنیای سینما «رابرت دنیرو» و «لئوناردو دی کاپریو» و بازیگر مورد علاقه‌اش «برد پیت» استفاده می‌کند.

ترنس وینتر، فیلمنامه نویس «گرگ وال استریت» مسئولیت نگارش فیلمنامه برای این فیلم کوتاه را برعهده گرفته است.

این فیلم کوتاه تبلیغاتی که به سفارش کمپانی (MELCO-CROWM) فعال در زمینه ساخت تفرجگاه‌های اقامتی ساخته خواهد شد، در سال 2015 و در جریان افتتاحیه پارک موضوعی سینمایی جدید این کمپانی برای اولین‌بار به نمایش گذاشته می‌شود.

این فیلم کوتاه ششمین همکاری مارتین اسکورسیزی با بازیگر مورد علاقه‌اش لئوناردو دی‌کاپریو خواهد بود که برای اولین‌بار در فیلم «دار و دسته‌های نیویورکی‌» در سال 2002 همکاری خود را آغاز کردند.

«دی کاپریو» اخیرا از مارتین اسکورسیزی به عنوان یک منبع الهام بزرگ در طول دوران بازیگری‌اش یاد کرد و گفته بود از سال‌ها پیش از همکاری با او آرزوی بازی در یکی از فیلم‌های او را داشته است. «او نه تنها به من کمک کرد تا بازیگر بهتری شوم، بلکه من را با تاریخ سینما و اهمیت سینما به عنوان یک قالب هنری آشنا کرد.»

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //