آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

مایکل کین از خاطره‌اش در آغاز همکاری در پروژه “شوالیه تاریکی” می گوید

8fe25b999b7a9d39cd4f258dd48d8da8 M - مایکل کین از خاطره‌اش در آغاز همکاری در پروژه "شوالیه تاریکی" می گوید

مایکل کین اعلام کرده است که کریستوفر نولان در حال حاضر به صورت مخفیانه روی یک فیلمنامه جدید کار می‌کند.

به گزارش سرویس سینمای جهان کافه سینما، این بازیگر 82 ساله که تا‌کنون در تعداد زیادی از فیلم‌های کریستوفر نولان بازی کرده، در گفتگویی با هالیوود ریپورتر گفته است: «او قرار است یک فیلم جدید بسازد. دیشب با هم شام خوردیم … او آدم پنهان کاری است و حتی یک کلمه هم در مورد این فیلمنامه به من چیزی نگفت. نمی‌دانم که آیا برای من نقشی را در نظر گرفته است یا نه. به من نمی‌گوید.»

کین در ادامه این گفتگو به تاثیر نولان بر زندگی‌اش اشاره کرد و گفت: «به مرحله‌ای رسیده بودم که روز به روز پیرتر می‌شدم و دیگر برایم مهم نبود کار کنم. من از آن دست آدم‌هایی نیستم که یک گوشه بشینم و منتظر کار باشم و نگران این موضوع باشم که آیا ستاره خواهم شد یا نه. ما (کین و همسرش) درآپارتمان‌مان در انگلستان بودیم و آپارتمان او هم نزدیک آپارتمان ما بود؛ من نمی‌دانستم. صبح یک روز یکشنبه در زد و وقتی در را باز کردم دیدم این مرد، در حالیکه یک فیلمنامه توی دستش بود، آنجا ایستاده بود. او گفت ‘من کریس نولان هستم. یک فیلمنامه دارم و نقشی رو برای تو در نظر گرفتم.’ من گفتم ‘اسمش چیه’ او گفت ‘بتمن آغاز می‌کند’ و من با خودم فکر کردم ‘حتما باید نقش اون خدمتکار رو بازی کنم. می‌دونم.’ بنابر‌این گفتم ‘چه نقشی رو برام در نظر گرفتی کریس؟’ او گفت ‘خدمتکارِ بتمن.’
کین از نولان خواسته بود فیلمنامه را به او بدهد تا سر فرصت آن را بخواند، اما این کارگردان به او گفته بود که فقط در حضور خودش می‌تواند این فیلمنامه را بخواند.
کین با خنده می‌گوید: «این اولین چیزی بود که در موردش فهمیدم. او پنهان‌کار‌ترین آدم روی زمین است. من او را خیلی خوب می‌شناسم. دیشب سه ساعت کنار او نشسته بودم و با هم شام خوردیم و هیچ‌چیز در مورد پروژه آینده‌اش نمی‌دانم.»

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //