آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

مایکل کیتون جایزه بهترین بازیگرانجمن بازیگران امریکا را برد

123819 - مایکل کیتون جایزه بهترین بازیگرانجمن بازیگران امریکا را برد

در مراسم اهدای جوایز انجمن بازیگران امریکا مایکل کیتون توانست جایزه بهترین بازیگری را برای فیلم «مرد پرنده» از آن خود کند. به نقل از رویترز، در مراسمی که دیشب برگزار شد، «مرد پرنده‌» موفق شد تا جایزه بهترین گروه بازیگران را از آن خود کند. مایکل کیتون که در نقش ریگان تامسون در این فیلم بازی کرده است گفت: مطمئن است همه بازیگران حسی مشابه شخصیت اصلی این فیلم را در زندگی‌شان تجربه کرده اند.

در حالی که در مراسم گلدن گلوب که دو هفته پیش اهدا شد چهار بازیگر شامل جولیان مور، ادی ردمین، پاتریشیا آرکت و جی.کی.سیمونز جوایز بهترین بازیگر زن و مرد اول و مکمل را دریافت کردند، به نظر می رسد برای اسکار بازیگران فیلم «مرد پرنده» از امید بیشتری برخوردار باشند.

124450 - مایکل کیتون جایزه بهترین بازیگرانجمن بازیگران امریکا را برد

با این حال جولیان مور در مراسم دیشب بار دیگر به عنوان بهترین بازیگر زن برای بازی در فیلم «هنوز آلیس» انتخاب شد و ردمین بازیگر بریتانیایی نیز جایزه بهترین بازیگر مرد را برای ارایه تصویر استفن هاوکینگ در فیلم «تئوری همه چیز» برد. پاتریشیا آرکت نیز جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل را برای بازی در «بچگی» دریافت کرد. او وقتی برای دریافت جایزه‌اش روی صحنه رفت گفت فیلم «بچگی» انسان بودن را نشان می‌دهد و زندگی واقعی را روی پرده می آورد. سیمونز نیز برای «ضربه شلاق» جایزه بازیگر مرد مکمل را از آن خود کرد.

در بخش تلویزیون نیز «نارنجی سیاه جدید است» جایزه بهترین گروه بازیگران فیلم کمدی را برد و اوزو آدوبا نیز جایزه بهترین بازیگر زن نقش کمدی را از آن خود کرد. کوین اسپیسی نیز جایزه بهترین بازیگر مرد فیلم درام را برای ایفای نقش فرانک آندروود  در مجموعه «خانه پوشالی» برد. دیگر بازیگر زن سیاهپوست برنده جایزه، ویولا دیویس بود که جایزه بهترین بازیگر زن را برای مجموعه درام تلویزیونی در فیلم «چطور با قاتل کنار بیاییم» برد.

«دانتون ابی» نیز جایزه بهترین گروه بازیگران درام تلویزیونی را از آن خود کرد. این جوایز جایزه یک عمر دستاور بازیگر خود را به دبی رینولدز بازیگر فیلم موزیکال «آواز زیر باران» داد که ۶۶ سال سابقه بازیگری در تلویزیون و سینما دارد.

منبع: سینما پرس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//