آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

«مارتین اسکورسیزی» فیلم زندگی نامه یک بوکسور معروف را می سازد

000 7 - «مارتین اسکورسیزی» فیلم زندگی نامه یک بوکسور معروف را می سازد

«مارتین اسکورسیزی» کارگردان صاحب نام آمریکایی قصد دارد، فیلم زندگی‌نامه «مایک تایسون» بوکسور معروف و جنجالی آمریکا را مقابل دوربین ببرد.

«جیمی فاکس» بازیگر سیاه پوست فیلم «جانگوی آزاد شده» اعلام کرد، «مارتین اسکورسیزی» کارگردانی فیلم زندگی «مایک تایسون» بوکسور آمریکایی را با بازی او در نقش اصلی بر عهده خواهد داشت.

«مایک تایسون» که هم‌اکنون بازنشسته است، عنوان جوان‌ترین قهرمان بوکس حرفه‌ای سنگین‌وزن جهان را داراست و یکی از مشهورترین شخصیت‌های ورزشی دنیا محسوب می‌شود.

به گزارش گاردین، کمپانی فیلمسازی فاکس نیز ساخت این فیلم توسط اسکورسیزی را تائید کرده است.

این کارگردان صاحب نام سینمای جهان در سال ۱۹۸۰ فیلم معروف «گاو خشمگین» بر اساس زندگی «جیک لاموتا» مشت‌زن معروف آمریکایی بازی تحسین شده «رابرت دنیرو» را نیز در کارنامه سینمایی خود دارد و این دومین باری خواهد بود که زندگی یک بوکسور را به سینما خواهد آورد.

مارتین اسکورسیزی عنوان‌دار تمامی جوایز معتبر سینمایی دنیا شامل اسکار، گلدن گلوب، بافتا و البته جشنواره معتبر کن و همچنین معروف‌ترین جایزه تلویزیونی آمریکا «امی» است.

در بسیاری از رده‌بندی‌های سینمایی، اسکورسیزی را به‌عنوان بهترین کارگردان زنده و معاصر دنیا پس از جنگ جهانی دوم و یکی از سه کارگردان برتر تاریخ سینما می‌دانند.

او فیلم‌سازی است که پس از گذشت نزدیک به چهار دهه، همچنان نامی بزرگ، مطرح و مهم در عرصه کارگردانی سینما است که اکران هر فیلم جدیدش را اتفاق مهم سینمایی می‌دانند و مورد ستایش منتقدین قرار می‌گیرد.

اسکورسیزی را با فیلم‌های ماندگارش چون «خیابان‌های پایین شهر»، «راننده تاکسی»، «گاو خشمگین»، «رفقای خوب» و البته دوستی و همکاری متناوب با بازیگر بزرگ سینما «رابرت دنیرو» می‌شناسند.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //