آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

ماجرای پخش شدن غیر قانونی لینک دانلود “هشت نفرت‌انگیز” ابعاد جدیدی پیدا کرد

482931a465eaf6c6aab1a455b83810da M - ماجرای پخش شدن غیر قانونی لینک دانلود "هشت نفرت‌انگیز" ابعاد جدیدی پیدا کرد

ماموران سازمان فدرال آمریکا سرنخ‌هایی درباره‌ی نسخه اینترنتی قاچاق فیلم «هشت نفرت‌انگیز» پیدا کرده‌اند.

به گزارش گاردین نسخه‌ای که در سایت‌های غیر مجاز برای دانلود به اشتراک گذاشته شده؛ از نسخه‌های مخصوص فصل جوایز بوده که متعلق به یکی از مدیران کمپانی آلکان اینترتینمنت، اندرو کوزو است. ماموران از نشانه دیجیتالی این نسخه که روی تصاویر هست به این سرنخ رسیدند. کمپانی آلکان یکی از سرمایه‌گذاران نسبتا موفقی است که امسال تهیه فیلم‌هایی مانند «۳۳ نفر» و «Point Break» را بر عهده دارد.

اما کوزو ادعا می‌کند که فیلم به دست او نرسیده است و این نسخه دی.وی.دی از «هشت نفرت‌انگیز» را تماشا نکرده است. اندور کوزو اعلام کرد که می‌خواهد یک تحقیقات مستقل برای یافتن حقیقت ماجرا انجام بدهد.

بنا به گزارش‌های رسیده هکری به نام Hive-CM8، لینک دانلود فیلم تازه کوئنتین تارانتینو را به اشتراک گذاشته که در روز نخست 200 هزاربار دانلود شد.

این هکر عنوان کرده که می‌خواهد 40 عنوان فیلم را به همین روش برای دانلود غیرقانونی به اشتراک بگذارد. او نسخه‌های فیلم‌های «از گور برگشته» ساخته ایناریتو و «کرید» و «اسطوره» را نیز برای دانلودغیر قانونی در سایت‌ها بارگذاری کرده است. برنامه‌ریزان فصل جوایز علی‌رغم حفاظت بیشتر از نسخه‌های فیلم‌ها نتوانسته‌اند در این فصل مانع لو رفتن غیرقانونی فیلم‌ها شوند.

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//