آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

لوکیشن اصلی ساخت قسمت جدید «جنگ‌های ستاره‌ای» مشخص شد

13931007000501 PhotoA - لوکیشن اصلی ساخت قسمت جدید «جنگ‌های ستاره‌ای» مشخص شد

استودیوی پاین وود شهر لندن لوکیشن اصلی هشتمین قسمت مجموعه فیلم علمی تخیلی «جنگ‌های ستاره‌ای» است. با وجود آمریکایی بودن این فیلم،رسانه های گروهی انگلستان آن را فیلمی انگلیسی می‌دانند. قبل از این گفته می‌شد ممکن است استودیوی پاین وود مورد استفاده سازندگان فیلم قرار نگیرد. این در شرایطی است که هم زمان با شروع فیلم برداری قسمت هفتم فیلم،به صورت رسمی اعلام شد هر سه قسمت تریلوژی سوم در پاین وود فیلم برداری خواهد شد.

جرج لوکاس کارگردان قسمت اول و تهیه کننده فیلم با رد خبر فیلم برداری سه قسمت تازه در لوکیشن های جدید،می گوید پاین وود بهترین مکان برای ساخت فیلم است.کمپانی والت دیزنی که به تازگی امتیاز تولید قسمت‌های جدید این مجموعه فیلم را خریداری کرده،عقیده دارد استودیوی پاین وود مجهزتر از استودیوهای آمریکایی است.

قسمت هفتم «جنگ‌های ستاره‌ای» ماه مه و نوامبر در لوکیشن های پاین وود فیلم برداری شد. جی جی آبرامز کارگردان فیلم بوده است.این فیلم که بخشی از صحنه های آن هم در ابوظبی و ایسلند فیلم برداری شد،برای18 دسامبر سال جدید میلادی به روی پرده سینماهای جهان می‌رود.

هشتمین قسمت این مجموعه فیلم را رین جانسن براساس فیلم نامه ای از خودش کارگردانی خواهد کرد.این قسمت از فیلم برای تابستان سال 2017 آماده نمایش عمومی حواهد شد.کلید فیلم برداری این فیلم بهار سال 2016 زده می‌شود.

رسانه های گروهی انگلستان می نویسند استودیوی پاین وود یکی از شلوغ ترین استودیوهای فیلم سازی در جهان است و به سختی می توان زمان آزادی برای فیلم برداری فیلم‌های سینمایی در آن پیدا کرد. «سیندرلا»ی کنت برانا یکی از آخرین و تازه ترین فیلم هایی است که در این محل فیلم برداری شده است.

این روزها تازه ترین قسمت مجموعه فیلم جیمز باند با بازی دانیل کریگ در این استودیو در حال فیلمبرداری است.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //