آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

قسمت دوم کمدی خانوادگی «همسایه‌های بد» ساخته می شود

13931123000090 PhotoA - قسمت دوم کمدی خانوادگی «همسایه‌های بد» ساخته می شود

«همسایه‌های بد» صاحب قسمت دوم می‌شود. این کمدی خانوادگی را کمپانی یونیورسال تهیه می کند و قصه آن را به سمت و سوی تازه‌ای می‌برد. زک افران و ست روگن دو بازیگر اصلی قسمت اول فیلم «همسایه‌های بد»، درقسمت تازه دوباره نقش‌های قبلی خود را تکرار خواهند کرد. فروش جهانی غیرقابل پیش‌بینی 268 میلیون دلاری فیلم، باعث شد تا تهیه کنندگان آن به فکر تولید قسمت تازه ای از این کمدی بیفتند.

موفقیت کلان نسخه اصلی در حالی نصیب آن شد که با هزینه پایین 18 میلیون دلاری تهیه شده بود. به دلیل پایین بودن رقم هزینه‌های تولید فیلم، تحلیلگران اقتصادی سینما گفتند سود حاصل از فروش «همسایه‌های بد» بسیار بالا بوده است. دومین قسمت این کمدی خانوادگی هم با هزینه تولید 18 تا 20 میلیون دلاری ساخته خواهد شد و چند بازیگر و کاراکتر تازه هم، به جمع بازیگران قبلی آن می‌پیوندند.

داستان قسمت اول در باره کاراکتر ست روگن بود که ازدواج می‌کند و به زودی با ورود یک همسایه مزاحم (با بازی زک افران) روبرو می‌شود. تمام داستان فیلم، اختصاص به رویارویی و درگیری این دو کاراکتر داشت. در داستان قسمت دوم، کاراکتر افران از این محل نقل مکان کرده و دیگر مزاحمتی برای کاراکتر روگن ندارد. اما ورود یک همسایه مزاحم دیگر، باعث می‌شود تا کاراکتر ست روگن به سراغ زک افران رفته و از او کمک بخواهد. با ورود دوباره افران به صحنه، ماجراهای فیلم شکل تازه‌ای به خودش می گیرد. افران و روگن خیلی زود متوجه می‌شوند که همسایه تازه، به شدت مزاحم و غیرقابل تحمل است.

فیلمنامه دومین قسمت «همسایه‌های بد» را تیم دونفره آندرو کوهن و براندن اوبراین می‌نویسند. آن‌ها فیلم‌نامه خود را تا دو ماه دیگر تحویل تهیه‌کنندگان فیلم می‌دهند. نیکلاس استالر برای کارگردانی قسمت دوم این کمدی، دوباره پشت دوربین برمی‌گردد. قرار است کلید فیلم‌برداری فیلم، اوایل فصل تابستان سال جاری میلادی زده شود. از حالا تاریخ سیزدهم ماه مه سال 2016 به عنوان زمان نمایش عمومی «همسایه‌های بد 2» تعیین شده است.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //