آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

قسمت دوم پرفروش ترین سال ۲۰۱۴ فوریه سال اینده جلوی دوربین می رود

13940116000302 PhotoL - قسمت دوم پرفروش ترین سال ۲۰۱۴ فوریه سال اینده جلوی دوربین می رود

«جیمز گان»، کارگردان «نگهبانان کهکشان»، پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۴ میلادی، تأیید کرد که قسمت دوم این فیلم را فوریه سال آینده میلادی جلوی دوربین خواهد برد. پس از مدت‌های شایعه درباره ساخت یا عدم ساخت ادامه فیلم‌ سینمایی «نگهبانان کهکشان»، «جیمز گان»،کارگردانی این فیلم خبر از ساخت قسمت جدید فیلم در فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی خبر داد.

«گان» همچنین عنوان کرده است که داستان قسمت دوم از این فیلم، تکمیل کننده داستان قسمت اول خواهد بود و «کارن گیلان» بار دیگر در در نقش «نبولا» ایفای نقش خواهد کرد.

13940116000294 PhotoL - قسمت دوم پرفروش ترین سال ۲۰۱۴ فوریه سال اینده جلوی دوربین می رود

بنا بر این گزارش، در حالی‌که قسمت اول «نگهبانان کهکشان» در لندن فیلمبرداری شده، قسمت جدید آن در استودیوهای «پینوود» ساخته خواهد شد. این فیلم که هم‌اکنون ۷۰ صفحه از فیلمنامه آن نوشته شده، قرار است می سال ۲۰۱۷ میلادی به نمایش درآید. در این فیلم بازیگرانی چون «کریس پرات»، «ون دیزل» و «دیو باتیستا» ایفای نقش خواهند کرد.

پروژه ۱۷۰ میلیون دلاری «نگهبانان کهکشان»، روایت‌گر داستان پسری کوچکی به نام پیتر است که پس از مرگ مادرش، توسط گروهی از دزدان فضایی به رهبری فردی شرور از سیاره زمین ربوده می‌شود. پس از گذشت ۲۶ سال، پیتر با دزدیدن گویی اسرارآمیز از سیاره‌ای به نام موراگ، خود را وارد ماجرای تازه‌ای می‌کند.

این فیلم در سال ۲۰۱۴ میلادی اکران و ۷۷۰ میلیون دلار فروخت که بدین ترتیب عنوان پرفروشترین فیلم سینمایی سال ۲۰۱۴ میلادی را به خود اختصاص داد.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //