آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
3/5 - (3 امتیاز)

قسمت جدید فیلم«تنها در خانه» با حضور بازیگر نقش کوین ساخته می شود

xe400rurwy9exddd2euy - قسمت جدید فیلم«تنها در خانه» با حضور بازیگر نقش کوین ساخته می شود

قسمت جدید فیلم سینمایی «تنها در خانه» در حالی ساخته می‌شود که «مکالی کالکین»، بازیگر نقش «کوین»، در سن ۳۵ سالگی بار دیگر در نقش خود ظاهر می‌شود.

«مکالی کالکین» که اولین بار  سال ۱۹۹۰ در سن ۱۰ سالگی در نقش «مکالی کالکین» در فیلم سینمایی «تنها در خانه» بازی کرد و در آن زمان به پردرآمدترین بازیگر کودک تاریخ سینما تبدیل شد، اکنون ۳۵ ساله شده و قرار است در همین سن و سال بار دیگر در نقش قبلی خود در ادامه سری‌ فیلم‌های موفق «تنها در خانه» ظاهر شود.

سال ۱۹۹۰ اولین قسمت از فیلم سینمایی «تنها در خانه» به کارگردانی «کریس کلمبوس» ساخته شد که «کالکین» برای آن نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی شد.

دو سال بعد نیز ادامه این فیلم تحت عنوان «تنها در خانه ۲: گمشده در نیویورک» ساخته شد.

شخصیت کوین در قسمت جدید «تنها در خانه»، فرد بالغی است که ازدواج کرده و صاحب فرزند است. در این قسمت از فیلم تعداد زیادی بازیگر ویژه میهمان نیز وجود دارد.

این قسمت از «تنها در خانه» قرار است تنها یک ماه پس از برگزاری مراسم بیست و پنجمین سال ساخت قسمت اول این فیلم به نمایش درخواهد آمد.

3/5 - (3 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
3/5 - (3 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //