آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

کری فوکوناگا: فیلم No Time to Die را دوباره تدوین نمی‌کنم

cary fukunaga directing 1 1024x683 - کری فوکوناگا: فیلم No Time to Die را دوباره تدوین نمی‌کنم

کارگردان قسمت بیست و پنجم «جیمز باند» می‌گوید وقت گذشتن بیشتر بر روی فیلم خوشایند است اما این اتفاق روی نخواهد داد.

اگرچه نمایش فیلم «وقتی برای مردن نیست» از چندگانه‌ی «جیمز باند» تا ماه نوامبر به تعویق افتاده، اما بسیاری از هواداران نمی‌دانستند که آیا «کری فوکوناگا» کارگردان پروژه تمایلی به کار بیشتر بر روی تدوین فیلم دارد یا نه. فیلمساز به تازگی در صفحه‌ی اینستاگرامش فاش کرده که همچنان مشتاق است تا بر روی «وقتی برای مردن نیست» کار کند اما علی‌رغم به وجود آمدن زمان کافی، این اتفاق رخ نخواهد داد. در این فیلم «دنیل کرگ» برای پنجمین و آخرین بار نقش «جیمز باند» را بازی می‌کند و همین مسئله انتظارات را از کارگردان ۴۲ ساله بالا می‌برد.

فوکوناگا می‌گوید: «بعضی‌ها از من چنین درخواستی داشته‌اند اما با وجود اینکه داشتن زمان کافی خوشایند است، اما وقتی مراحل پس از تولید به پایان رسید قلم‌های‌مان را زمین گذاشتیم، و خوشبختانه پیش از زمانی بود که کووید همه‌چیز را مختل کند. علتش در یک کلام پول است. هرچند باند فیلمی پرخرج است، با این حال ما باید ببینیم هزینه کردن ارزشش را دارد یا نه. ضمن اینکه اصلاح فیلم کاری بی‌انتهاست. فیلم به همین شکل فوق‌العاده است و امیدوارم که شما هم وقتی عرضه شد همین احساس را داشته باشید.»

پروژه‌ی «وقتی برای مردن نیست» فراز و نشیب‌ها و حواشی بسیار زیادی را تجربه کرد. کارگردانی فیلم ابتدا به «دنی بویل» سپرده شده و قرار بود در ماه جاری میلادی اکران شود. استودیوهای یونیورسال و ام‌جی‌ام و «مایکل ویلسون» و «باربارا بروکلی» تهیه‌کنندگان چندگانه اوایل ماه مارس اعلام کردند که فیلم به جای آوریل در ماه نوامبر ۲۰۲۰ اکران خواهد شد به این امید که تا آن زمان سالن‌های سینما در سراسر دنیا بازگشایی شده و کرونا رخت بربسته باشد.

فوکوناگا اولین کارگردان آمریکایی است که میراث «جیمز باند» را تحویل می‌گیرد. این کارگردان با فصل اول سریال «کارآگاه واقعی» (True Detective) شبکه‌ی HBO شناخته می‌شود و سال گذشته سریال «روانی» (Maniac) را با همکاری «اما استون» و «جونا هیل» برای نت‌فلیکس ساخته است. او با فیلم باند اولین فیلم بزرگ هالیوودی خود را کارگردانی می‌کند. او پیش‌تر قرار بود فیلم «آن» (It) را هم برای برادران وارنر بسازد اما در نهایت از پروژه جدا شد هرچند «اندی موشتی» از فیلمنامه‌ی او استفاده کرد.

«وقتی برای مردن نیست» ۱۲ نوامبر (۲۴ آبان ماه ۱۳۹۹) در بریتانیا و ۲۵ نوامبر در آمریکا اکران می‌شود.

منبع: 30نما

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//