آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

فیلم هایی که بیشترین دانلود غیر قانونی در سال 2014 را داشته اند

140221132746 the wolf of wall street 512x288 ap nocredit - فیلم هایی که بیشترین دانلود غیر قانونی در سال 2014 را داشته اند

گرگ وال استریت، ساخته مارتین اسکورسیزی در صدر فهرست فیلم‌هایی قرار گرفته است که در سال ۲۰۱۴ به صورت غیرقانونی دانلود شده اند. به گزارش هالیوود ریپورتر، این فیلم که بر اساس زندگی جوردن بلفورت، کارگزار سهام در نیویورک ساخته شده، در سال ۲۰۱۴ کمی بیش از ۳۰ میلیون بار به صورت غیرقانونی دانلود شده است.

انیمیشن یخزده محصول کمپانی دیزنی با فاصله کمی در رده دوم این فهرست قرار گرفته است و در رده سوم فیلم علمی – تخیلی جاذبه (۲۹ میلیون و ۳۵۷ هزار بار) قرار دارد. گرگ وال استریت با بازی لئوناردو دی کاپریو که از فیلم‌های مطرح سال گذشته در جوایز اسکار بود، به دلیل داشتن صحنه‌های عیان جنسی، استفاده از مواد مخدر و به کارگیری کلمات رکیک در فیلمنامه جنجال‌ساز بود.

141006035303 frozen 512x288 disney - فیلم هایی که بیشترین دانلود غیر قانونی در سال 2014 را داشته اند

۱۲ سال بردگی،کاپیتان فیلیپس و کلاهبرداری آمریکایی از دیگر فیلم‌های سال گذشته بودند که در فهرست دانلود غیرقانونی جا دارند. فیلم‌های این فهرست از جمله پرفروش‌ترین‌های فیلم‌های سال ۲۰۱۴ بوده اند؛ از جمله انیمیشن یخزده که رکوردهای زیادی بر جا گذاشت.

این فیلم با گذشتن از مرز فروش یک میلیارد دلاری علاوه بر به دست آوردن عنوان پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینما، پرفروش‌ترین فیلم آی‌تیونز از زمان راه‌اندازی این بانک فیلم و موسیقی در سال ۲۰۰۱ هم لقب گرفت. همچنین ترانه این فیلم، پرفروش‌ترین موسیقی (شامل آلبوم و تک آهنگ) در سال ۲۰۱۴ در آمریکا شد. یخزده برداشتی آزاد از داستان ملکه برفی، نوشته هانس کریستین اندرسن، نویسنده دانمارکی است.

به گزارش هالیوود ریپورتر، فیلمی مانند نگهبانان کهکشان جایی در میان ده فیلم این فهرست ندارد که به گزارش این مجله احتمالا دلیل آن این بوده که مردم بیشتر دوست داشتند این فیلم را به دلیل جذابیت‌های بصری آن در سالن‌ سینما ببینند.

منبع: بی بی سی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //