آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

فیلم سینمایی «ده فرمان» با بازی «چارلتون هستون» بازسازی می شود

5 13940722000670 photoa - فیلم سینمایی «ده فرمان» با بازی «چارلتون هستون» بازسازی می شود

کمپانی هالیوودی پارامونت فیلم سینمایی «ده فرمان» با بازی «چارلتون هستون» را بازسازی می‌کند کمپانی «پارامونت»، بازسازی فیلم سینمایی «ده فرمان» با بازی «چارلتون هستون» در نقش حضرت موسی و «یول براینر» در نقش فرعون را در دستور کار خود قرار داده است.

فیلم حماسی «ده فرمان» که در سال 1956 میلادی ساخته شد و برنده 7 جایزه اسکار شد، داستان زندگی حضرت موسی و پیامبری‌اش را روایت می‌کند. به گفته منابع مختلف خبری، پروژه جدید «پارامونت» هم‌اکنون در مراحل اولیه‌اش است و تهیه‌کنندگی آن را «ماری پرنت» و «کال بویتر» با همکاری یکدیگر به عهده دارند.«ماری پرنت» پیش از این فیلم «نوح» ساخته «دارن آرنوفسکی» را در کارنامه کاری خود دارد. او همچنین با همکار «بوینر» پیش از این انیمیشن سینمایی «باب اسفنجی: اسفنج بیرون از آب» را تهیه‌کنندگی کرده است.

بنا بر این گزارش، هنوز در مورد پروژه بازسازی «ده فرمان»، نامی از بازیگران و عوامل فیلم برده نشده است ولی کمپانی پارامونت اعلام کرده در جستجوی تیمی خاص و نمونه برای اینکار است. فیلم سینمایی «ده فرمان» به کارگردانی «سیسیل ب دمیل» است که در دهه 50 به دومین فیلم پرفروش  آن دهه تبدیل شد.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //