آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

فیلم جنجالی «مصاحبه» در چند سینمای آمریکا اکران شد

141225050403 sp the interview 624x351 reuters - فیلم جنجالی «مصاحبه» در چند سینمای آمریکا اکران شد

فیلم جنجال برانگیز “مصاحبه” که درباره توطئه ترور رهبر کره شمالی است و تهدید هکرها مانع از پخش آن شده بود، در تعدادی از سینماهای آمریکا اکران شده است.

این فیلم کمدی توسط چند سینمای مستقل و در سئانس نیمه شب اکران شد.

مقام های آمریکا تهدید هکرها را به کره شمالی مرتبط می دانند. پیش‌تر شرکت تهیه کننده فیلم، سونی، پخش آن را به دلیل حملات سایبری و تهدیدات امنیتی لغو کرده بود اما سونی اکنون می گوید تصمیم به پخش فیلم، نشانگر تعهدش به آزادی بیان است.

این شرکت روز چهارشنبه از آغاز پخش اینترنتی این فیلم در یک وبسایت اختصاصی و همچنین گوگل و مایکروسافت خبر داد. البته این پخش اینترنتی فقط برای کاربران در آمریکا است. روز گذشته باراک اوباما٬ رئیس‌جمهور آمریکا از اعلام خبر اکران محدود فیلم مصاحبه در آمریکا استقبال کرد. آقای اوباما پیش‌تراز تصمیم سونی برای لغو برنامه نمایش فیلم مصاحبه انتقاد کرده و آن رایک “اشتباه” خوانده بود.

در فیلم “مصاحبه” به دو خبرنگار آمریکایی فرصت مصاحبه با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی داده می‌شود. سپس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) آن دو را مامور ترور رهبر کره شمالی می‌کند.

کره شمالی اتهام آمریکا در مورد حملات سایبری را رد می‌کند اما در عین حال اقدام هکرها را ستوده است.

منبع: بی بی سی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //