آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

فیلم جدید کریس پاین با ژانر درام دلهره آور آماده نمایش شد

13931027000187 PhotoA - فیلم جدید کریس پاین با ژانر درام دلهره آور آماده نمایش شد

«بهترین ساعات» فیلم تازه کریس پاین آماده نمایش عمومی شد. این درام دلهره آور برای اکتبر سال جاری میلادی به روی پرده سینماها می رود. فیلمنامه فیلم براساس یک ماجرای واقعی زیست محیطی نوشته شده است. داستان فیلم در دهه پنجاه میلادی اتفاق می‌افتد و در باره یکی از سهمگین ترین توفان‌های دریایی در منطقه نیوانگلند است. این توفان باعث واژگونی تعدادی از کشتی‌های حامل نفت شده و آب‌های اقیانوس را آلوده می‌کند. یک گارد ویژه ساحلی تشکیل می‌شود تا با این بحران اجتماعی و زیست محیطی مقابله کند. اما موج‌های بلند،مانع کار اعضای این گروه می‌شود.

بازیگران دیگر این درام دلهره آور اجتماعی عبارتند از اریک بانا،جان فوستر،کیسی افلک و جاش استوارت.گریگ گیلسپی کارگردانی فیلم را انجام داده است. کمپانی والت دیزنی تهیه کننده این درام 65 میلیون دلاری است و منقدان سینمایی به شباهت های آن با فیلم «توفان کامل» جرج کلونی اشاره می‌کنند. کریس پاین سه سال قبل با بازی در نقش کاپیتان کرک در سری جدید مجموعه فیلم علمی تحیلی «سفرهای ستاره ای/پیشتازان فضا» تبدیل به یکی از جهره های روز سینما شد.او قرار است سال آینده در قسمت سوم این فیلم هم بازی کند.

سال گذشته میلادی،قسمت دوم کمدی خانوادگی «روسای وحشتناک» با بازی پاین روی پرده سینماهای جهان بود.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//