آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

فیلم بورن بعدی به وقایع پس از افشاگری اسنودن خواهد پرداخت

matt damon jason bourne - فیلم بورن بعدی به وقایع پس از افشاگری اسنودن خواهد پرداخت

مت دیمون، ایفاگر نقش جیسون بورن در مجموعه‌ی موفقی با همین نام، اعلام کرده تا داستان فیلم بورن بعدی به بحران اطلاعاتی – امنیتی بعد از افشاگری‌های ادوارد اسنودن خواهد پرداخت.

دیمون همچنین در رابطه با وقفه‌ی چندین سال بین سومین و چهارمین نسخه‌ی این مجموعه، اعلام کرد که او و پاول گرینگرس(خالق این مجموعه) سه فیلم اولیه‌ی بورن را از عملکرد حاشیه‌ای سازمان امنیت ملی امریکا در دوران ریاست جمهوری بوش اقتباس کرده بودند و بعد از آن در انتظار رخدادی قابل توجه بودند تا برای ساخت نسخه‌ی بعدی این مجموعه دست به کار شوند و افشاگری ادوارد اسنودن، بهانه‌ی مناسبی برای قسمت چهارم بود.

سه سال پیش، نسخه‌ی نیمه مرتبطی با مجموعه‌ی بورن و با ایفای نقش جرمی رنر ساخته و اکران شد که البته به هیچوجه موفق به جلب رضایت طرفداران و عملکردی مناسب در باکس آفیس نشد. حال باید دید آیا با بازگشت عوامل اصلی، نسخه‌ی چهارم این مجموعه موفقیت فیلم‌های قبلی خود را ادامه خواهد داد یا خیر.

مت دیمون به همراه کارگردان این فیلم، پاول گرینگرس فیلمنامه‌ی این فیلم را قلم زده است. تامی لی جونز، وینسنت کاسل و آلیشا ویکاندر نیز از جمله سایر بازیگران هستند.قسمت چهارم مجموعه‌ی بورن، تابستان سال آینده اکران خود را آغاز خواهد کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //