آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
4.5/5 - (2 امتیاز)

فیلم بعدی «پل توماس اندرسون» در سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود

paul thomas anderson new movie 1970s california 1024x576 - فیلم بعدی «پل توماس اندرسون» در سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود

نهمین فیلم بلند اندرسون که در سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود سیزدهمین پروژه‌ای است که با تسهیلات مالی ایالت کالیفرنیا به آن اختصاص می‌یابد.

«پل توماس اندرسون» آماده‌ی بازگشت به فیلمسازی می‌شود و اولین فیلم بلند خود پس از «رشته‌ی خیال» (Phantom Thread) را در سال ۲۰۲۰ روی پرده می‌برد. این پروژه که هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده، یکی از سیزده پروژه‌ای است که با تسهیلات مالی ایالت کالیفرنیا ساخته می‌شود. فیلم «بابل» (Babylon) به کارگردانی «دیمین شزل» و بازی «برد پیت» یکی دیگر از این پروژه‌هاست که به تازگی برای اکران در کریسمس سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شد. برخی منابع نزدیک به پروژه مدعی شده‌اند که داستان فیلم جدید اندرسون در یک دبیرستان می‌گذرد. هالیوود ریپورتر نیز گزارش می‌دهد که این فیلم شباهت‌های زیادی به «بوگی نایتس» (Boogie Nights) فیلمساز خواهد داشت.

پروژه‌ی جدید اندرسون به «سن فرناندو ولی» دهه‌ی ۱۹۷۰ می‌رود و شخصیت اصلی آن یک دانش‌آموز دبیرستانی است که در بازیگری به شهرت می‌رسد. درام «مگنولیا» (Magnolia) اندرسون در سال ۱۹۹۹ و «عشق گیج» (Punch-Drunk Love) او در سال ۲۰۰۲ نیز در منطقه‌ی سن فرناندو روایت شده بودند. مراحل انتخاب بازیگران پرتعداد فیلم به تازگی آغاز شده است. نویسندگی و کارگردانی فیلم مثل همیشه برعهده‌ی اندرسون خواهد بود.

اندرسون امسال با فیلم کوتاه «انیما» (Anima) که با همکاری «تام یورک» ساخته شد به سینما بازگشت. آخرین فیلم بلند او «رشته‌ی خیال» که مانند «انیما» با تحسین منتقدین همراه شد، پنج نامزدی اسکار شامل بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگری برای «دنیل دی-لوئیس»، بهترین بازیگر زن برای «لزلی منویل»، بهترین موسیقی متن و بهترین طراحی لباس را کسب کرد. این فیلم در بخش بهترین طراحی لباس صاحب اسکار شد. اندرسون با فیلم «خون به پا می‌شود» هم نامزد اسکار بهترین فیلم شده بود.

منبع: 30نما

4.5/5 - (2 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
4.5/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //