آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

فیلم آینده استیورن اسپیلبرگ مشخص شد / موضوع داستان فیلم »بازیکن یک آماده»

55604 635629652982048129 m - فیلم آینده استیورن اسپیلبرگ مشخص شد / موضوع داستان فیلم »بازیکن یک آماده»

بازیکن یک آماده” (Ready Player One) از روی یک رمان علمی تخیلی محبوب به همین نام نوشته ارنست کلاین ساخته می‌شود. شرکت برادران وارنر مدت‌هاست تلاش می‌کند فیلمی از روی این رمان بسازد و در مقاطعی کارگردان‌های مختلف از رابرت زمه‌کیس تا کریستوفر نولان به پروژه علاقه نشان دادند و در نهایت استیون اسپیلبرگ برای کارگردانی انتخاب شد.

فیلمنامه “بازیکن یک آماده” را زاک پن نوشته است. دانلد دی لاین، دان فارا و کریستی ماکوسکو کریگر از تهیه‌کنندگان پروژه هستند. رمان کلاین سال 2011 منتشر شد. داستان در آینده نه چندان دور روی می‌دهد، جایی که پیشرفت‌ها در زمینه اینترنت، بازی‌ها و تکنولوژی‌های واقعیت مجازی، چهره دنیا را عوض کرده و منجر به خلق “اوسیس” شده است، یک دنیای مجازی که مردم در آن زندگی می‌کنند و برای آن‌ها بیش از دنیای واقعی ارزش دارد.

اسپیلبرگ به تازگی تولید درام “پل جاسوس‌ها” (Bridge of Spies) با بازی تام هنکس را به پایان رسانده است که ماه اکتبر اکران می‌شود. او به زودی فیلمبرداری اقتباس سینمایی از کتاب کودکانه “بی‌اف‌جی” (The BFG) نوشته رولد دال را شروع می‌کند.

منبع: هنر آنلاین

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//