آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

فیلمنامه آخرین فیلم جیمزباند (شبح) هک شد!

10821485 772103129549173 772103009549185 34038 2656 b - فیلمنامه آخرین فیلم جیمزباند (شبح) هک شد!

تهیه‌کنندگان این فیلم می‌گویند نسخه اولیه این فیلنامه در کنار اسناد و اطلاعاتی دیگر طی حمله سایبری اخیر به استودیوی  فیلمسازی سونی، به سرقت رفته است!

پیش‌نویس فیلمنامه آخرین فیلم جیمزباند که شبح (Spectre) نام داشت و قرار بود سال آینده اکران شود توسط یک گروه هک سرقت و منتشر شد و تهیه‌کنندگان نیز صحت این سرقت و اطلاعات درز شده را تأیید نمودند.

نسخه پیش‌نویس این فیلنامه تنها داده مهم نشت شده در حمله سایبری به سونی پیکچرز نبوده است و گروهی که اقدام به این حمله سایبری نموده بودند و خود را تحت عنوان نگهبانان صلح یا GOP (Guardians of Peace) معرفی کرده‌اند.

بنا بر اظهارات منتشر شده در وبسایت رسمی فیلم 007، به نقل از کمپانی فیلمسازی Eon Productions که به تهیه و تولید سری فیلمهای جیمزباند شهرت دارد، سایر فیلنامه‌های به سرقت رفته دارای حق کپی‌رایت بوده اند و در صورتی که هرگونه نشتی در مورد آنان صورت پذیرد بشدت با عوامل آن برخورد میشود ولی در مورد نسخه پیش نویس فیلم جدید جیمزباند و احتمال درز آن توسط افرادی که شاید در این هک هم نقشی نداشته اند همچنان ابراز نگرانی کردند.

کارگردان این فیلم نیز ضمن ابراز تأسف از این نشت اطلاعات عنوان کرد که تاریخ اکران این فیلم که در آن بینندگان میتوانستند شاهد شخصیت شرورتری از مأمور 007 باشند و اینکه بازیگران سرشناس دیگری نظیر اندرو اسکات و مونیکا بلوچی قرار بوده است در این فیلم ایفای نقش نمایند تعیین شده است.

منبع: نشریه گاردین

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//