آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

فیلم«تیرانداز امریکایی» از نظر کلینت ایستوود یک بیانیه ضد جنگ است

124406 - فیلم«تیرانداز امریکایی» از نظر کلینت ایستوود یک بیانیه ضد جنگ است

کارگردان فیلم «تیرانداز امریکایی» در مراسم اهدای جوایز انجمن تهیه کنندگان امریکا در حالی فیلمش را بزرگترین بیانیه ضدجنگ سینما اعلام کرد که عده‌ای از سینماگران نظیر مایکل مور آن را تبلیغ آدمکشی دانسته‌اند. به نقل از هالیوودریپورتر در حالی که نمایش فیلم تیرانداز امریکایی با واکنش های منفی برخی از سینماگران امریکایی نظیر مایکل مور روبرو شده است و آنها این فیلم را تبلیغ آدمکشی عنوان کرده اند، کارگردان فیلم آن را بزرگترین بیانیه ضدجنگ می داند!

کلینت ایستوود با اعلام این مطلب در مراسم امروز اهدایی جوایز «پی.جی.ای» که از طرف انجمن تهیه کنندگان امریکا انجام می شود ضمن اعلام این مطلب گفت: این فیلم رواج قتل و تایید آنچه کریس کایل انجام داده است نیست بلکه درباره بلایایی است که جنگ بر سر او آورده و حتی خانواده اش را درگیر آن کرده است.

وی با اشاره به این که خانواده کایل در جریان ساخت فیلم بوده اند گفت: من برادلی کوپر بازیگر نقش کایل را به سراغ خانواده کایل فرستادم تا از نزدیک درد و رنج آنها را حس کند و برای بازی بهتر آماده شود تا بتواند ان را به تماشاگر منتقل کند. این در حالی است که فیلم نه تنها جنگ را برای اهداف امریکا لازم می داند که در آن تحریکات ضداسلامی و شرقی به خوبی دیده می شود.

منبع: سینما پرس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //