آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

غافلگیر شدن شهاب حسینی در برنامه هفت

شهاب حسینی بازیگر سینمای ایران در برنامه هفت این هفته در شبکه سه سیما غافلگیر شد.وی که جمعه شب  مهمان ویژه برنامه «هفت» بود، هنگام گفتگو با محمود گبرلو مجری این برنامه  در مورد مسائل مختلف حوزه بازیگری، بدون اطلاع با همسر خودد پریچهر حسینی از طریق ارتباط تلفنی رویرو گردید.

در این برنامه مجری هفت از همسر شهاب حسینی از نحوه رفتار وی در فضای خانه و میزان توجه این بازیگر به خانواده سوال کرد که وی اظهار داشت: ما نیز همچون بسیاری از مردم ایران شخصیت و بازی وی را دوست داشته و به او افتخار می کنیم.

پریچهر حسینی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه کدام آثر سینمایی همسرش را بیشتر می پسندد ار دادن پاسخ روشن خودداری کرد و گفت: همه فیلمهای ایشان را دوست داریم.

بر اساس گزارش سینماپرس، شهاب الدین حسینی که به تازگی کارگردانی فیلم« ساکن طبقه وسط» را به اتمام رسانده و به گفته  وی از روز چهارشنبه بر پرده سینماهای کشور نمایش داده خواهد شد؛ در طول ۱۶ سال فعالیت مستمر در سینمای ایران در بسیاری از آثار سینمایی و تلویزیونی درخشیده و از محبوب ترین بازیگران سینمای کشور است.

منبع: سینماپرس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //