آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

عکس ملاقات آنجلینا جولی با ملکه انگلستان

آنجلینا به همراه کل خانواده پیت-جولی اقدام به ملاقات از قصر باکینگهام کردند. در حالی که این بازیگر مشهور مورد استقبال ملکه الیزابت دوم قرار گرفت. آنجلینا نشان افتخاری Grand Cross  خود را در اتاق 1844 قصر در حالی دریافت کرد که یک کت دامن یاسی رنگ بسیار زیبا به همراه کفش پاشنه بلند مناسبی پوشیده بود. پوشش او به لباس یک سره و صورتی رنگ ملکه هم از نظر رنگ و هم بلندی می‌آمد.

این نشان به واسطه تلاش‌های آنجلینا در زمینه مبارزه با خشونت جنسی در مناطق مختلف و همچنین ادامه دادن این کوشش‌ها به او اهدا شد.”دریافت نشانی که مربوط به سیاست‌های خارجی است برای من یک افتخار بزرگ است. همکاری با PVSI و رهایی یافتگان از تجاوز به خودی خود یک افتخار بزرگ است که من می‌خواهم عمر کاری‌ام را وقف آن کنم. من می‌دانم که رسیدن به اهداف ما وقت و زمان زیادی لازم دارد و من خودم را وقف این کار کرده‌ام.”

اگر این حرف به این معنی باشد که آنجلیا جولی و کیت میدلتون به زودی قصد دیدار و صحبت درباره‌ی بزرگ کردن بچه‌هایشان داشته باشند، اینترنت از کار خواهد افتاد.

آنجلینا به نشان احترام دست بر سینه گذاشته است.

منبع: سیمرغ

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //