آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

عکسی از جورج کلونی در فیلم علمی – تخیلی «سرزمین فردا»

فیلم علمی – تخیلی و رمز آلود «سرزمین فردا» با بازی جورج کلونی، داستان آینده را بیان می کند. این فیلم در سال ۲۰۱۵ اکران خواهد شد.

برای ماه ها است که کارگردان بِراد برد و فیلمنامه نویسان فیلم جدیدش دامون لیندلوف و جف جنسن درباره این فیلم مخفی کاری می کنند، «سرزمین فردا» فیلمی علمی- تخیلی و رمزآلود از کمپانی دیزنی است که نگاهی به آینده دارد.امروز دو عکس از این فیلم برای علاقه مندان منتشر شد که در زیر می توانید مشاهده کنید.

 در کنار این عکس ها، جزئیاتی درباره فیلمنامه نیز منتشر شده است. براساس تیم تولید این فیلم، «سرزمین فردا» به مکانی مرموز گفته می شود که که معادل آینده ایی از یک موسسه خارق العاده و خاص است.

در «سرزمین فردا»  قهرمان فیلم کیسی نیوتون (با بازی بریت رابرتسون) که توانسته نگاه اجمالی به آن محل داشته باشد، به دنبال کسی است که درباره آنجا بتواند اطلاعات بیشتری بدهد و آن شخص کسی نیست جز فرانک والکر (با بازی جورج کلونی) یک مخترع ناکام.اطلاعات دیگری درباره این فیلم از سوی فیلمنامه نویسان آن ارائه نشده است. احتمالا باید به زودی منتظر اولین تریلر این فیلم باشیم.

از دیگر بازیگران «سرزمین فردا» می توان به جودی فریر، کاترین هان، هیو لائوری و پیرس گاگنون اشاره کرد. این فیلم قرار است از ۲۲ می سال ۲۰۱۵ در انگلستان به اکران درآید.

منبع: سینماپرس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //