آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

عنوان افتخاری سفیر گردشگری مادرید برای «آرنولد شوارتزینگر»

«آرنولد شوارتزینگر» عنوان افتخاری سفیر گردشگری شهر مادرید اسپانیا را دریافت می‌کند.پس از گذشت 30 سال از ساخت فیلم «کونان بربر»، شهر مادرید قصد دارد با اعطای عنوان افتخاری سفیر گردشگری به آرنولد شوارتزینگر از بازیگر این فیلم تجلیل به عمل آورد.شوارتزینگر برای دریافت این جایزه راهی منطقه جنوبی اسپانیا که فیلم «کونان بربر» در آن فیلمبرداری شده می‌شود. این هنرپیشه هالیوودی نخستین چهره‌ای است که این عنوان را دریافت می‌کند.

مقامات پایتخت اسپانیا از بازیگر «نابودگر» (ترمیناتور) برای پیوستن به کمپین رونق گردشگری خارجی دعوت کرده‌اند. هر ساله مسابقات پرورش‌اندام به نام آرنولد در این منطقه برگزار می‌شود.به گزارش نیویورک تایمز، قرار است شوارتزینگر روز یکشنبه هفته آینده ستاره‌ای را در تالار مشاهیر «آلمریا» در ساحل مدیترانه به نام خود ثبت کند.

مسئولان دولتی مادرید سعی دارند توجه سینماگران را به منطقه بیابانی که «کونان» در آن فیلمبرداری شده، جلب کنند. «کونان بربر» در سال 1982 به روی پرده رفت و آرنولد شوارتزینگر را به ستاره‌ای بین‌المللی بدل کرد.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //