آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

علت پخش نشدن تیزر تبلیغاتی شیار 143 از تلویزیون چیست؟

13930726000585 PhotoL - علت پخش نشدن تیزر تبلیغاتی شیار 143 از تلویزیون چیست؟

در شريطي كه اكران رسمي فيلم «شيار143» اثر تحسين شده جشنواره سي و دوم فجر از چهارشنبه 21 آبان ماه در گروه آزادي آغاز مي‌شود اما همچنان تيزرهاي تلويزيوني فيلم روي آنتن نرفته است.اين اتفاق در شرايطي افتاده كه حدوداً سه هفته‌اي مي‌شود تيزر تلويزيوني اين فيلم در اختيار تلويزيون قرار گرفته است و بنا به توافقات قبلي بنا بود تيزر از اوايل آبان ماه روي آنتن برود.

تازه‌ترين شنيده‌ها حكايت از آن دارند كه دليل اصلي اين مسئله آن بوده كه مسئولان رسانه ملي از تهيه‌كنندگان «شيار143» خواسته‌اند كه رايت تلويزيوني اين فيلم را در اختيار آنها بگذارند تا آنها نيز شرايط پخش تيزر فيلم را از رسانه ملي فراهم آورند.  اين اتفاق در شرايطي افتاده كه در بيشتر موارد عموماً تنها درصدي از رايت تلويزيوني به واسطه پخش تيزرها كم شده و مابقي مبلغ به تهيه‌كننده پرداخت مي‌شد اما مسئولان رسانه ملي در اتفاقي عجيب مبلغ متناسب با در اختيار گرفتن رايت فيلم را معادل هزينه‌كرد پخش تيزرها دانسته‌اند!

بايد ديد در روزهاي آينده چه اتفاقي مي‌افتد و تهيه‌كنندگان «شيار143» خواهند توانست مسئولان رسانه ملي را راضي به پخش تيزرها كنند يا فيلم بدون تيزر روي پرده خواهد رفت.

منبع: روزنامه جوان

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//