آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

کارگردان John Wick 4: در حال حاضر نمی‌دانم چگونه صحنه‌های اکشنی بهتر از قسمت سوم بسازم

keanu reeves in john wick chapter 3 1024x576 - کارگردان John Wick 4: در حال حاضر نمی‌دانم چگونه صحنه‌های اکشنی بهتر از قسمت سوم بسازم

«چاد استاهلسکی» در مورد اینکه چگونه باید بدل‌کاری‌های دیوانه‌وارتری نسبت به قسمت سوم طراحی کند می‌گوید: «در حال حاضر هیچ نمی‌دانم.»

در قسمت سوم «جان ویک» صحنه‌ی اکشنی به‌یادماندنی با شخصیت «کیانو ریوز» روی اسب و در حال تعقیب و گریز در خیابان‌های نیویورک وجود داشت. «چاد استاهلسکی» کارگردان فیلم می‌گوید برای خلق صحنه‌ای دیوانه‌وارتر از این کار سختی پیش رو خواهد داشت و فشاری بر روی خود احساس می‌کند. او به تازگی در مصاحبه با «کلایدر» گفته است که فراتر از صحنه‌های اکشن «جان ویک ۳» رفتن مسئله‌ای است که خواب را از چشمانش ربوده. استودیوی لاینزگیت به فاصله‌ی کوتاهی پس از افتتاحیه‌ی ۵۶ میلیون دلاری قسمت سوم اعلام کرد که قسمت چهارم «جان ویک» را هم به تولید می‌رساند. استاهلسکی و ریوز قصد بازگشت برای قسمت جدیدی نداشتند، اما ریوز برای یک فیلم دیگر علاقه نشان داده و داستان‌های ناتمامی هم از قسمت سوم هنوز باقی است.

استاهلسکی می‌گوید: «نمی‌خواهم با صحنه‌های اکشن مشکلی داشته باشم. می‌خواهم کارگردانی بهتر باشم، اما این بدان معنا نیست که صحنه‌های اکشن کمتری می‌خواهم یا کمتر با آن‌ها سر و کار داشته باشم. چند روز پس از آنکه تولید قسمت چهارم را پذیرفته بودم با عرقی سرد بر بدن از خواب می‌پریدم و با خود می‌گفتم: «اسب! چگونه از اسب فراتر بروم؟» راستش را بخواهید هیچ نمی‌دانم. ایده‌های جدابی برای قسمت بعدی دارم که فکر می‌کنم متفاوت، شگفت‌انگیز و سرگرم‌کننده و منحصر به فرد باشد. اما اینکه چگونه انجامشان خواهد داد، در حال حاضر هیچ نمی‌دانم. هنوز در حال بررسی آن‌ها هستم.»

فیلمنامه‌ی «جان ویک ۴» هنوز به اتمام نرسیده اما استاهلسکی می‌گوید متن آن به بیش از صد صفحه می‌رسد. او در مورد روند توسعه‌ی فیلم می‌گوید: «از موقعیت خود در مراحل توسعه راضی هستم. پیش‌نویس اول فیلمنامه‌ی تاحدودی تمام شده، اما در مرحله‌ای قرار داریم که می‌دانیم چه کاری می‌خواهیم انجام دهیم و کجا می‌خواهیم انجام دهیم.»

لاینزگیت برای «جان ویک ۴» تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ را در نظر گرفته است اما استاهلسکی نمی‌داند که فیلم تا آن زمان آماده‌ی اکران خواهد بود یا نه. ریوز هنوز فیلمبرداری «ماتریکس ۴» (The Matrix 4) را به پایان نبرده است. استاهلسکی می‌گوید: ««ماتریکس» پیش از پاندمی تنها چهار هفته فیلمبرداری شد. بنابراین، کیانو باید ابتدا «ماتریکس» را تمام کند که به نظر من تا پایان سال طول می‌کشد. سپس ما مراحل پیش‌تولید را انجام می‌دهیم و بعد فیلمبرداری را شروع می‌کنیم. در مورد تاریخ اکران در حال حاضر هیچ‌کس چیزی نمی داند.»

منبع: 30نما

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //